105
AruCAD Süsteemid OÜ
BIM TARKVARAKONSULTANT

Tööülesanded

  • Autodesk BIM tarkvaralahenduste konsultatsioonid, müük ja juurutamine
  • BIM lahenduste konsultatsioonid ja juurutamine
  • BIM ja VDCM eritarkvaralahenduste arendusprojektides osalemine

Nõudmised kandidaadile

  • Tsiviilehituse erialane haridus
  • Hea suhtlemise ja läbirääkimise oskus
  • Iseseisvus ja täpsus, tehniline taip
  • Oskus iseseisvalt töötada ja tulemustele orienteeritus
  • Tehnilise inglise keele oskus, ka. suhtlustasemel

Kasuks tuleb

  • BIM 360, Bauhub või muu BIM koordinatsiooni tarkvara kasutuskogemus
  • Töökogemus ehitusettevõttes või projektbüroos
  • Tsiviilehituse CAD ja BIM mudelprojekteerimise tarkvarade tundmine
  • Teadmised ja kogemused IT valdkonnas, sh MS Office 365 paketi hea tundmine

Omalt poolt pakume

  • Põnevat tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • Lahedat kollektiivi
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Ühisüritusi
  • Motiveerivat töötasu, häid lisatasustamise võimalusi
  • Väljaõppe ja täiendkoolituste võimalust
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Harjumaa, Eesti

Tööaeg

  • Töö kooli kõrvalt
  • Täistööaeg
  • Tähtajaline
  • Osaline tööaeg
  • Paindlik tööaeg

Oskused

 Nõustamine Algatusvõimelisus Projektijuhtimine Suhtlemisoskus Tehniline taiplikkus MS Office

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Ivari Soome
6306 523

AruCAD Süsteemid OÜ on IKT konsultatsioonifirma. Tegeleme professionaalsete 3D, CAD, CAM ja BIM insenertarkvaradega. Pakume oma klientidele tarkvaraalaseid konsultatsioone, koolitusi ja juurutamise teenuseid. Aitame leida ja välja töötada sobivaid IT terviklahendusi projekteerijatele, ehitusfirmadele ja tootmisvaldkonna ettevõtetele. AruCAD Süsteemid on Autodesk Gold Partner ja Authorized Training Centre koolituskeskus. Lisainfot meie ettevõtte kohta leiab veebilehelt www.arucad.ee. Pakume tööd nooruslikule, tsiviilehituse eriala hariduse ja töökogemusega spetsialistile. Peamisteks tööülesanneteks on BIM tarkvaralahenduste konsultatsioonid ja müük, osalemine VDCM tarkvaralahenduste juurutamise eriprojektides.

Ettevõtte kodulehthttp://www.arucad.ee