Tööpakkumised, kokku: 1

Telia Eesti AS
Näita kuulutusi - 1
Telia Eesti AS (1)×

Tööpakkumised, kokku: 1

Telia Eesti AS

Tööpakkumised, kokku: 1

Telia Eesti AS

Sulle meeldib luua ja katsetada kõike uut, mida IT maailmas välja mõeldakse, Sulle meeldivad väljakutsed ja Sa ei karda võtta vastutust … Kui jah, siis vaata meie tööpakkumisi ja tule, pane ennast proovile!

Oleme uue põlvkonna IT- ja telekommunikatsiooniettevõte, kelle soov on pakkuda klientidele suurimat väärtust ning edendada infoühiskonda. Pakume Telia kaubamärkide alt nii eraisikutele kui ettevõtetele terviklikke mobiili-, interneti-, TV ja IT-lahendusi ning väärtuslikku sisu.

Telia Eestil on tähtis roll tehnoloogiliste uuenduste loomisel ja elluviimisel nii Eestis kui ka teistes TeliaSonera riikides, andes võimaluse igapäevaselt töötada koos paljude oma ala ekspertidega kasutades selleks kaasaegseimaid tehnoloogilisi võimalusi.

Me väärtustame kõrgelt oma inimesi ja teeme kõik, et olla Töökoht suure algustähega. Tunneme uhkust ja innustust, et meid on viimastel aastatel valitud Eesti hinnatuimate tööandjate hulka.

Oma meeskonda ootame inimesi, kes jagavad meiega ühiseid väärtusi – Dare, Care, Simplify. Inimesi, kelle jaoks on oluline tulemuste saavutamine, koostöö, sõbralik õhkkond ja kaasaegne töökeskkond ning kes soovivad panustada Eesti infoühiskonna edendamisse.

Telia Eesti AS (1)×

Tellimuste haldur

  • 1 päev tagasi
  • Lõpptähtaeg 10.12.2017
Salvestamiseks logi sisse

Uute tööpakkumiste teavitus

Telli otsingukriteeriumitele vastavad pakkumised e-mailile