PUHASTUSTEENINDAJA

Koondise 23, Saue linn, Saue vald, Harjumaa, 76505
Avaldati: 05.06.2018 Tähtaeg: 28.06.2018

Saue lasteaed Midrimaa on üks Eesti suurematest ühes hoones asuvatest lasteaedadest.

Midrimaa on kaasaegne lasteaed, mis väärtustab traditsioone ja on avatud uuendustele. Soovime, et soodsas arengukeskkonnas sirguksid terved ja rõõmsameelsed lapsed. Meil on 17 eripalgelist rühma.

Vajame oma tegusasse kollektiivi uusi töötajaid!

Tööülesanded

  • lasteaia üldruumide korrashoid tööpäeva jooksul

Nõudmised kandidaadile

  • eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel
  • valmisolek meeskonnatööks suures organisatsioonis
  • hea suhtlemisoskus
  • pingetaluvus
  • täpsus, puhtus

Omalt poolt pakume

  • võimalust tunda ennast väärtusliku osana ühises suures lasteaiaperes
  • kaasaegset töökeskkonda
  • paindlikku tööaega
  • töötasu, mis on konkurentsivõimeline

Lisainformatsioon

  • Kandideerimiseks palume esitada järgmised dokumendid: avaldus, CV, haridust tõendava dokumendi koopia. E-post: info@sauemidrimaa.ee

Tööle asumise aeg  21.augustist 2018

Kandideerimiseks täida väljad:

Logi sisse