ERITÖÖDE PROJEKTIJUHT

Tartumaa
Avaldati: 15.05.2018 Tähtaeg: 14.06.2018

Tartu ehitusfirma AS EVIKO on asutatud 1991 a.

Firma põhitegevuseks on ehitustööde peatöövõtt, projektijuhtimine, üldehitus- ja viimistlustööd ning restaureerimistööd. Teostame ehitusjärelvalvet ja ehitus-konstruktsioonide projekteerimist. 

AS EVIKO omab märkimisväärselt suurt omajõudude struktuuri. Meie poolt omajõududega teostatavateks töödeks on müüritööd, betoonitööd, mullatööd, montaažitööd, plaatimistööd, krohvimistööd, maalritööd ja puusepatööd.

Meil töötab kõrg- ja eriharidusega spetsialistide meeskond, kes on võimeline juhtima ehitusprojekte peatöövõtjana ning projektijuhina.

AS EVIKO ehitusobjektid asuvad üle kogu Eesti ja Soomes. Oleme ehitanud erinevaid objekte Tartus, Tartumaal, Tallinnas, Pärnus, Valgas, Lõuna-Eestis, Kesk-Eestis, Ida-Virumaal ja mujal väiksemates kohtades. Samuti on ettevõttel Saksamaa ehituskogemus Berliinis ja Bochumis.
 

Pakutav ametikoht:

ERITÖÖDE PROJEKTIJUHT

Tööülesanneteks on ehituse eritööde (küte, vesi ja kanalisatsioon) projektide läbitöötamine, alltöövõtjate hinnapakkumiste analüüs, alltöövõtulepingute ettevalmistamine, tööde kontrollimine ja vastuvõtmine ehitusobjektil.

Kandidaadilt eeldame:

  •  erialast haridust või töökogemust eritööde valdkonnas
  •  arvutikasutamise oskust
  •  meeskonnatöö valmidust 
  •  autojuhilubade olemasolu

Tasu kokkuleppel.
Tööle asumine esimesel võimalusel.

Omalt poolt pakume:

  • kaasaegset töökeskkonda ja meeldivat töökollektiivi

Kandideerimiseks täida väljad:

Logi sisse