TARKVARAARENDAJA

Tallinn
Avaldati: 01.12.2017 Tähtaeg: 31.12.2017

Fujitsu Estonia AS on Eesti ja Põhjamaa turgudel tegutsenud juba 26 aastat. Selle aja jooksul oleme loonud suurel hulgal erinevaid infosüsteeme peamiselt avaliku sektori asutustele ning ka erasektorile. 

Lisaks nn. „rätsepaülikondade“ loomisele pakume ka tarkvara toodete ning teenustena Microsoft Dynamis NAV ja palga ning personalihaldustarkvara Persona.

Meie tarkvara areneb ja kasutajaid tuleb juurde. Seoses töömahtude kasvuga on oodatud meie 7 liikmelise meeskonnaga liituma

TARKVARAARENDAJA

Sinu töö sisuks on Eestis välja arendatud pilvepõhine palga- ja personalitarkvara, Persona arendamine. Arendamine toimub agiilsel metoodikal, tarkvara arendatakse pidevalt ja uuendused jõuavad klientideni iganädalaselt (continuous integration põhimõttel). 

Sa oled õpihimuline ja soovid areneda .NET valdkonnas ning C# õppida. Sul on algteadmised tehnoloogiatest nagu SQL, Javascript. Senine kogemus võib olla ka Java või mõni teise arenduskeskkonnaga. Sa valdad hästi eesti keelt ja saad aru inglise keelest. Sind toob esile Su 2-aastane kogemus tarkvaraarenduse alal. Ent kui oled viimase kursuse tudeng, motiveeritud tegutsema ja valmis õpitut täiskohaga rakendama, siis tule ja kandideeri meile! Isegi kui tegeled praegu testimisega, kuid soovid edaspidi programmeerimise osas ennast arendada, oled samuti oodatud kandideerima.

Meie meeskonda iseloomustab oskus teha koostööd ja tahe toote arendamisel kaasa mõelda. Seda sama ootame ka uuelt meeskonnaliikmelt. Oma töös kasutame järgmisi tehnoloogiad: ASP .NET, C#, Web Forms, Javascript, Angular, MS SQL Server, Bootstrap, Entity Framework.

Pakume Sulle:
Vabalt valitav 8h tööaeg vahemikus 8:00-18:30
Võimalust areneda erialaselt 
Lisapuhkus 7 päeva alates teisest tööaastast
Spordikompensatsioon 25 EUR
Ettevõtte ühisüritused (suvepäevad, jõulupidu jms)
Enese arendamist eraldi ette nähtud tööajal

Kui Sind paeluvad arenguvõimalused rahvusvahelises ettevõttes ja iseseisev tegutsemine, siis tule ja liitu meie meeskonnaga!

Lisainfo puhul kirjuta katre@cv.ee või helista 699 0557. Kandideerimiseks saada oma CV läbi CV.ee keskkonna.  

Kandideerimiseks täida väljad:

Logi sisse