SUVEPRAKTIKA PUHKEKESKUSES

Vaibla Puhkekeskus
Avaldati: 25.04.2018 Tähtaeg: 25.05.2018

Vaibla Puhkekeskus majandab Kesk-Eestis asuva 150-kohalise puhkekeskusega. Puhkekeskus on sobilik nii perepuhkuseks, kui ka suvepäevade, õppepäevade, noortelaagrite ja koolituste korraldamiseks. Ettevõttes töötab olenevalt hooajast kuni 10 inimest. Rohkem infot: www.vaiblapuhkekeskus.ee

Vaibla Puhkekeskus pakub praktikakohti turisminduse ja toitlustuse valdkonnas.

SUVEPRAKTIKA PUHKEKESKUSES

Suvepraktika Vaibla Puhkekeskuses on väga vaheldusrikas ja arendav - Praktikant puutub kokku toitlustuse korraldamise ja teenindusvaldkonna edendamisega. Omandab kogemused klienditeeninduse, toitlustuse ja puhastusteeninduse alal.

Praktikakoht  eeldab huvi turismi-, toitlustuse või puhkemajanduse valdkonna vastu, head eesti keele oskust, tööülesannete täitmisel iseseisvust, kiiret mõtlemis- ja reageerimisvõimet, head suhtlemisoskust,  kohusetundlikkust. Kasuks tulevad teenindusalased teadmised/kogemused.

Ettevõte pakub Sulle vaheldusrikast ja liikuva iseloomuga praktikakohti looduslikult kaunis keskkonnas ning stabiilses ja traditsioonidega ettevõttes, paindlikku tööaega, sõbralikku kollektiivi ja vajadusel kohapealset elamisvõimalust.

Huvi korral saada oma CV ja kaaskiri, kas läbi CV-online portaali või emailile: info@vaiblapuhkekeskus.ee

2 kandideerimise lõpuni

Kandideerimiseks täida väljad:

Logi sisse