PROJEKTEERIJA /KONSTRUKTOR/ MODELLEERIJA

Pärnu mnt 105
Avaldati: 13.06.2018 Tähtaeg: 01.07.2018

 AS CES meeskonda on oodatud:

PROJEKTEERIJA /KONSTRUKTOR/ MODELLEERIJA

AS CES (Consolis Engineering Services) pakub alates 2005.a insenertehnilisi lahendusi rahvusvahelise Consolis Grupi ettevõtetele Soomes, Rootsis, Taanis ja Baltimaades. Consolis on Euroopa suurim monteeritavast raudbetoonist ehituslahenduste pakkuja ning eelpingestatud betoonelementide tootja.

Kui sind iseloomustavad professionaalsus, arengusoov

ning tahe tegeleda mudelprojekteerimisega (BIM),

siis see pakkumine on sulle!

AS CES-is töötavad kogemustega ehitusinsenerid, kes omavad põhjalikke teadmisi monteeritavate raudbetoonkonstruktsioonide projekteerimisest. Tänu Consolis Grupi rahvusvahelisusele ja suurusele on CES-il võimalik tegeleda üle 100 projektiga aastas, kasutades selleks tänapäeva kaasaegsemaid töövahendeid (TEKLA structures).

Pakume Sulle võimalust töötada nooruslikus meeskonnas ning teha põnevaid projekte rahvusvahelises suurettevõttes. Sind on ootamas paindlikud töötingimused ning inspireeriv meeskond, kes aitab saavutada parimaid tulemusi. Kogemustega insenerid saavad võimaluse kaasa rääkida innovaatiliste betoonehitiste projekteerimises. Noortele inseneridele pakume väljaõpet, paindlikke võimalusi ning huvitavaid väljakutseid.

Vabade ametikohtadega saad tutvuda

AS CES kodulehel: ces.consolis.com/tule-toole  

Ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja hiljemalt 01. juuliks 2018.a.

Võta meiega ühendust: aivi.vaga@consolis.com või 6676 280

Vaata lisaks: ces.consolis.com/et ja  www.consolis.com

Kandideerimiseks täida väljad:

Logi sisse