VARUSTAJA - LAOHOIDJA

Eesti, Tallinn
Avaldati: 14.05.2018 Tähtaeg: 30.05.2018

Adven on Eestis, Soomes ja Rootsis tegutsev energiaettevõte, mis pakub energialahendusi tööstus- ja teenindussektoris, varustab soojusega äri- ja erakliente ning tegeleb maagaasi jaotamise ja müügiga. Adven Eestis töötab 75 inimest ja ettevõtte käive 2017 aastal oli 21 miljonit eurot. Opereerime ja hooldame Eestis ligi sadat energiakeskust. Adveni visioon on olla kliendile eelistatuim energiapartner.

 

Adven Eesti ostu ja hanke üksuses saab tööd

VARUSTAJA - LAOHOIDJA

 

Sinu tulevaseks tööks tagada ettevõtte katlamajade, võrkude ja ehitusobjektide vajalike materjalide, seadmete ja teenustega varustamine ning kvaliteedinõuetele vastav (bio)kütus. Sa selgitad välja materjali, seadme või teenuse vajaduse, võtad ostupakkumised ning tarnid vastavalt tellimusele. Hoiad lao korras, tagad kauba olemasolu ja ajakohase ülevaate. Korraldad vedel- ja biokütuse vastuvõtu, kvaliteedi kontrolli ning reageerid kõrvalekalletele.

Ootame Sinult vähemalt keskhariduse olemasolu ja kahe aastast töökogemust sarnasel ametikohal. Sul on tehnilist taiplikkust, tarnijatega suhtlemise kogemus ja oled valmis tegema füüsilist tööd. Omad B-kategooria autojuhilube, räägid suhtlustasemel eesti ja vene keelt ning oskad kasutada arvutit. Oma töös oled täpne, iseseisev, hea suhtlemisoskusega ning avatud õppimisele. Kasuks tulevad teadmised katlamajadest ja nende komponentidest, tehniline haridus, inglise keele oskus ja tõstukiga töötamise kogemus.

Omalt poolt pakume Sulle stabiilset, vaheldusrikast ja liikuvat tööd ning erialaseid koolitusi, koostööle suunatud positiivset töökultuuri ning kollektiivi, kus hinnatakse kõrgelt ohutut töökeskkonda. Lisaks mitmeid ettevõttepoolseid soodustusi sh talvepuhkus ning tervise- ja sporditoetus ja ühisüritusi.

Sinu tööpiirkond on peamiselt Adveni Põhja-Eesti tootmispiirkond, vajadusel üle Eesti. Teed koostööd Põhja piirkonna hooldusmeeskonnaga, projektijuhtimise, automaatika, gaasi ja soojuse jaotuse meeskondadega ning tarnijatega.

 

Kandideerimiseks saada CV hiljemalt 30. maiks läbi cv.ee süsteemi.
Lisainfo tel:
6 678 633   või adven.eesti@adven.com

Kandideerimiseks täida väljad:

Logi sisse