KATLAMAJADE HOOLDUS- JA REMONDITEHNIK

Eesti, Tallinn
Avaldati: 14.05.2018 Tähtaeg: 30.05.2018

Adven on Eestis, Soomes ja Rootsis tegutsev energiaettevõte, mis pakub energialahendusi tööstus- ja teenindussektoris, varustab soojusega äri- ja erakliente ning tegeleb maagaasi jaotamise ja müügiga. Adven Eestis töötab 75 inimest ja ettevõtte käive 2017 aastal oli 21 miljonit eurot. Opereerime ja hooldame Eestis ligi sadat energiakeskust. Adveni visioon on olla kliendile eelistatuim energiapartner.

 

Adven Eesti Põhja piirkonna soojuse tootmise üksuses

KATLAMAJADE HOOLDUS- JA REMONDITEHNIK

 

Sinu tulevaseks tööks on tagada automaatkatlamajade katelde ja teiste seadmete tehniline korrashoid. Seejuures teostad plaanilised hooldus- ja remonttööd, reageerid avariiliste seisakutele ja tagad nende likvideerimise. Teostad katlamajade heakorratööd sh katelde sisemise puhastamise. Teed koostööd Põhja piirkonna hooldusmeeskonnaga, automaatika, gaasi ja soojuse jaotuse meeskondadega ning klientidega.
 

Ootame sinult tehnilist haridust ja töökogemust katlamajade hooldusel ja remondil. Tunned katlamajade tööpõhimõtteid ja oskad lugeda soojuse- ning elektriskeeme. Omad B-kategooria autojuhilube, räägid suhtlustasemel eesti ja vene keelt ning oskad kasutada arvutit. Oma töös oled iseseisev, avatud õppimisele ja suudad lahendada keerulisi olukordi. Oled valmis tööks graafiku alusel sh nädalavahetustel.


Omalt poolt pakume Sulle stabiilset, vaheldusrikast ja liikuvat tööd, vajalikku väljaõpet ja koolitusi ning kuulumist kollektiivi, kus hinnatakse kõrgelt ohutut töökeskkonda. Lisaks mitmeid ettevõttepoolseid soodustusi sh talvepuhkus ning tervise- ja sporditoetus ja ühisüritusi.

 

Kandideerimiseks saada CV hiljemalt 30. maiks läbi cv.ee süsteemi.
Lisainfo tel:
53471079  või adven.eesti@adven.com

Kandideerimiseks täida väljad:

Logi sisse