JURIIDILIST NÕUSTAJAT

Eesti, Tallinn
Avaldati: 16.05.2018 Tähtaeg: 30.05.2018

Adven on Eestis, Soomes ja Rootsis tegutsev energiaettevõte, mis pakub energialahendusi tööstus- ja teenindussektoris, varustab soojusega äri- ja erakliente ning tegeleb maagaasi jaotamise ja müügiga. Adven Eestis töötab 75 inimest ja ettevõtte käive 2017 aastal oli 21 miljonit eurot. Opereerime ja hooldame Eestis ligi sadat energiakeskust. Adveni visioon on olla kliendile eelistatuim energiapartner.

 

Adven Eesti otsib oma meeskonda teotahtelist ja hea suhtlemisoskusega

JURIIDILIST NÕUSTAJAT

Sinu töö peamiseks eesmärgiks on tagada ettevõtte huvide õiguslik kaitse, tegevuse vastavus seadusandlusele, ettevõtesisene juriidilise abi osutamine riskide maandamiseks ning seotud probleemide lahendamine. Oled ettevõtte õigusalane esindaja nii klientide kui koostööpartnerite juures, valmistad ette lepingud allkirjastamiseks (sh hankelepingud ja maalepingud), tagad juriidilise toe kuni allkirjastamiseni ning vastutad dokumentide hoidmise ja säilitamise eest. Teed koostööd nii ettevõtte juhtrühma, struktuuriüksuste juhtide kui töötajatega, vajadusel Adven Grupi peajuristiga.

Ootame Sind kandideerima kui Sul on juriidiline kõrgharidus (võib olla lõpetamisel), juriidilise töö kogemus, head teadmised õigusvaldkonna põhialustest ja seadusandlusest, hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus eesti keeles ja inglise keele oskus. Oled hea analüüsi ja otsustusvõimega, oskad prioriteete seada ja sulle sobivad ka rutiinsemad juriidilised tööd. Kasuks tuleb huvi energeetika valdkonna vastu ja töökogemus ettevõttega sarnasel tegevusalal.
 

Sind ootab võimalus töötada rahvusvahelises ja edukas kasvule suunatud ettevõttes, mitmekülgne ja vaheldusrikas töö, erialane koolitusvõimalus, selged eesmärgid, koostööle suunatud positiivne töökultuur ja -keskkond ning ühisüritused.

Lisainfo: Tegemist on tähtajalise töölepinguga, ettevõtte peajuristi lapsehoolduspuhkuse asendamise ajaks.

 

Kandideerimiseks ootame Sinu CVd ja motivatsioonikirja hiljemalt 30. maiks 2018
läbi www.cv.ee keskkonna või adven.eesti@adven.com Lisainfo tel 6 678 656

Kandideerimiseks täida väljad:

Logi sisse