71
TEENINDAJA - KULMUTEHNIK
Makeupexpress Tartu OÜ

Tööülesanded

  • kulmude modelleerimine niiditehnikaga, Lashlift ripsmekoolutus
  • klientidega suhtlemine, aegade broneerimine

Nõudmised kandidaadile

  • oled äärmiselt aus, viisakas ja väga kohusetundlik
  • oled sõbralik ja hea suhtleja
  • oled püsiva loomuga, sest ootame pikaajalist töösuhet!!
  • Eelnev töökogemus iluteeninduses pole ilmtingimata vajalik, oluline on huvi ja sobivus töökohale

Omalt poolt pakume

  • head ja motiveerivat töötasu
  • ilusat ja sõbralikku töökeskkonda
  • tööd graafiku alusel
  • tööks vajalikke koolitusi

Lisainformatsioon

Tunned, et sooviksid pakkuda klientidele ilusaid kulme ning panna neil silmad särama, oled abivalmis ja sõbralik suhtleja - ootme Sind meie toreda Browbari tiimiga liituma!

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1500 - 1700

Дополнительная информация: Lisaks boonused ja preemiad!

Место работы

    Tartu, Tartumaa, Эстония
    Eedeni või Kvartali keskus

Тип работы

  • Полный рабочий день со сменами
  • Гибкий график

Навыки:

 Suhtlemisoskus Õppimisvõime

Языки

  •  Эстонский
Контактное лицо
Merle Metsik
5155213

OLEME ILUSATE KULMUDE MAALETOOJAD EESTIS! :) Oma esimese MAKEUPEXPRESS BROWBAR -i avasime 2012 oktoobris, olles esimene Eestis, kes oli spetsialiseerunud just kulmudele ning pakkus esmakordselt kulmude modelleerimise teenust niiditehnikaga.

NIISIIS, OLEME ÜKS JA AINUS KULMUBAARI KETT EESTIS NING NAGU NIMIGI ÜTLEB, OLEME SPETSIALISEERUNUD JUST KULMUDE TEENUSTELE (IDAMAISE NIIDITEHNIKAGA) NING PAKUME SEDA TALLINNAS MUSTAMÄE KESKUSES, TARTUS, KVARTALI KESKUSES JA TARTU EEDENI KESKUSES! TEHES IGA PÄEV ILUSAKS LIGI SADA KULMUPAARI NING KOOLITADES ISE KULMUEKSPERTE, OLEME KINDLALT EESTI PARIMAD SPETSIALISTID KULMUDE ALAL, NII ET VÕID OMA KULMUD RAHULIKULT MEIE HOOLDE USALDADA - SINU KULMUD ON MEIE SÜDAMEASI!

Вебсайт компанииhttp://www.kulmud.ee