1149
General Practitioner
Jobradar
Jobradar
Jobradar

Jobradar

Ootused kandidaadile :

  • Arsti litsents või samaväärne doktorikraad (MD)
  • Eelnev kogemus esmatasandi tervishoiu osakonnas
  • Nõusolek töötamiseks kell 8 hommikul kuni kell 4 päeval, töösuhte kestusega kuni 2024. aasta detsembri lõpuni

Töö kirjeldus :

  • Pakkuda põhjalikku meditsiiniabi patsientide jaoks.
  • Töötada koostöös mitmeerialase meeskonnaga, sealhulgas õdede, teiste arstide, terapeutide ja tugipersonaliga.
  • Dokumenteerida täpselt ja kiiresti kõik patsiendiga suhtlemised, määratud ravimeetodid ja hoolduskavad patsiendi infohaldussüsteemis (Pegasos/Omni 360).
  • Suhelda tõhusalt patsientide ja nende peredega, pakkudes selget teavet terviseseisundite, ravivõimaluste ja ennetavate tervisemeetmete kohta.
  • Tagada vastavus kliinilistele juhistele ja seaduslikele nõuetele, mis puudutavad patsiendiabi.

Omalt poolt pakkume :

  • Suurepärane võimalus kogeda töötamist Soomes
  • Vajadusel soome keele õppekursused
  • Majutus on tagatud
Почасовая брутто-зарплата Брутто/ч. Вплоть до € 70

Место работы

    Финляндия

Тип работы

  • Полный рабочий день
  • Срочный трудовой договор

Навыки:

 kõrgharidus

Языки

  •  Английский
  •  Финский
Контактное лицо
Maria Kontse
54290400

Похожие объявления о вакансиях

Klienditeenindus / Laohaldus
Ladu24 OÜ
Tallinn
€ 2000
Срок: 17.05.2024
Finnish Customer Support Specialist
VG Estonia OÜ
Tallinn

Срок: 10.06.2024
Finlandia Marketing Manager
Coca-Cola HBC Eesti AS
Tallinn
€ 4100 – 4300
Срок: 29.05.2024