3575
Finantskontroller (Maag Grupp)
Adera
Adera
Adera

Adera

Ootused kandidaadile

  • Töökohustuste täitmist toetav kõrgharidus
  • 3-5 aastane erialane (soovitavalt laia profiiliga) töökogemus suuremast organisatsioonist või grupist
  • Arusaam finantsandmete konsolideerimise loogikast
  • Valdkondlike projektide juhtimise kogemus
  • Lai silmaring finantsvaldkonnas
  • Osav Exceli ja mõne esitlustarkvara (nt Powerpoint) kasutamises
  • Inglise keel B2 tasemel nii kõnes kui kirjas

Kasuks tuleb:
  • Töökogemus tootmissektorist
  • Töökogemus investeerimispanganduse valdkonnast
  • Äriülevaadete või börsiaruannete koostamise kogemus
  • Kokkupuuted mõne konsolideerimistarkvaraga

Tööülesannete kirjeldus

Finantskontroller on Maag Grupi valdusfirma meeskonna liige ning ta allub otseselt Grupi CFO´le. Lisaks regulaarsete kokkuvõtlike finantsülevaadete koostamisele juhtkonnale, nõukogule ja pankadele veab ta ka vajadusel valdkondlikke projekte finantsjuhtimise ja aruandluse, eelarvestamise, prognooside ja ärianalüüside paremaks korraldamiseks ja arenduseks, tehes selleks koostööd nii grupi CFO kui ka grupi ettevõtete finantsüksustega.

Tööülesanded
  • Grupi konsolideeritud aruannete põhjal regulaarsete kvartaalsete analüüside ja kokkuvõtete koostamine juhatusele, nõukogule, pankadele jne
  • Grupi ettevõtete aruandluse ühtlustamine ja edasiarendamine koostöös finantsüksustega
  • Prognoosimudelite arendus
  • Turuanalüüside ja äriülevaadete koostamine
  • Teiste ad hoc projektide analüüs, valideerimine ning parketikõlbulikuks lihvimine

Omalt poolt pakume

  • Võimalust end teostada Eesti juhtivas toiduainetööstuskontsernis
  • Vabadust algatada ja vedada grupiüleseid projekte ja mõjutada otseselt juhtimisotsuseid
  • Võimalust töötada uuendusmeelsust ja edasipüüdlikkust väärtustavas meeskonnas, kus äriotsused ei takerdu jäikade korporatiivsete piirangute taha
  • Mitmekesist tööd oma ala professionaalidest koosnevas meeskonnas
Вы можете узнать среднюю зарплату на эту должность на palgad.ee.

Место работы

    Tallinn, Harjumaa, Эстония
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день
  • Гибкий график

Языки

  •  Английский
  •  Эстонский
Контактное лицо
Alo Naelapea (juhtivkonsultant, Adera Executive Search)
56907135
AS Maag Grupp on 1996. aastal asutatud Eesti juhtiv toiduainetööstuskontsern, mis koondab enda alla tuntud piima- ning lihatööstused. Oleme 100% Eesti kapitalil põhinev rahvusvaheline ettevõte, käibega üle 500 miljoni euro. Meil on ca 2500 kolleegi üle Eesti, Läti, Leedu, Soome ja Poola. Opereerime tuntud ja armastatud brändidega nagu näiteks Rakvere, Rannarootsi, Tallegg, Rannamõisa, Tere, Farmi, Pouttu.

Olulised sündmused Maag Grupi tegevusajaloos:
  • 1996 Asutati Maag Grupp AS (toiduainete vahendus)
  • 1999 Omandati 40% Rannarootsi Lihatööstus AS aktsiatest
  • 2001 Omandati Maag Konservitööstus AS
  • 2002 Omandati piimafarm Nigula Piim OÜ
  • 2003 Omandati Jõhvi Piim AS varad ja asutati Maag Piimatööstus AS
  • 2003 Kaubamärkide Rannarootsi ja Rannamõisa kasutusele võtmine
  • 2004 Omandati 100% Rannarootsi Lihatööstus AS aktsiatest
  • 2004 Alustas tegevust Poola tütarettevõte Avalon Foods (toiduainete vahendus)
  • 2007 Omandati Rakvere Piim AS (piimatööstus) ja Farmi kaubamärk
  • 2008 Rakvere Piim AS ja Maag Piimatööstus AS (praegune ärinimi AS Farmi Piimatööstus) juriidiline ühendamine
  • 2012  Maag Piimatööstus ASi Rakvere tehase ümberkolimine Jõhvi tootmishoonesse
  • 2013  Rannarootsi Lihatööstus AS omandas 28.63% Nõo Lihatööstus AS aktsiatest
  • 2013  Rannarootsi Lihatööstus AS omandas Soomes lihatööstuse Pouttu OY
  • 2017  AS Farmi Piimatööstus omandas TERE AS-i (piimatööstus). Lisandusid tootmised Viljandis ja Põlvas
  • 2020 Nordic Milk OÜ moodustamine ja piimagrupi ettevõtete koondamine Nordic Milk alla
  • 2021  Müüdi osalus Nõo Lihatööstuses
  • 2023 AS Maag Grupp omandas HKScani Balti tootmisüksused mis asuvad Eestis Rakveres, Tabasalus ja Viiratsis ning Lätis Jelgavas. Ettevõte toodangut müüakse regioonis Rakvere, Talleggi, Rigas Miesnieks, Jelgava ja Klaipedos Maistas kaubamärkide all

Вебсайт компанииhttps://www.maag.ee/

Похожие объявления о вакансиях

Ökonomist/finantsist
Krah Pipes OÜ
Harjumaa

Срок: 04.05.2024
Raamatupidaja
HANSA GRUPP OÜ
Tallinn

Срок: 28.04.2024
Auditi analüütik
Deloitte Eesti
Tallinn

Срок: 09.05.2024