Virtuaalse karjäärimessi Karjääripäev 2017 teemaseminarile registreerumine: kuidas ja miks osaleda?

CV-Online'i Balti karjääripäevad Eestis, Lätis ja Leedus toimuvad taas 24.–30. oktoobril 2017 ja seda suuremalt ja võimsamalt kui eelmisel aastal - viime Teid kokku kümnete tuhandete tööotsijate ja messikülastajatega nii Eestist, Lätist kui Leedust. Kutsume Teid neljapäeval, 15. juunil virtuaalse töömessi osalemisvõimalusi tutvustavale hommikuseminarile kell 9:00–10:30 meie kontoris Pärnu mnt 158/1 (11. korrus). Osavõtt on tasuta.Hommikuseminaril näitame Teile spetsiaalselt virtuaalmessiks valminud tehnilist lahendust, selle võimalusi ning köögipoolt, et saaksite teha teadliku otsuse töömessil osalemiseks sügisel.

Samuti teeme Teile seminari-järgselt virtuaalmessi maailma Teie ettevõtte demokonto, mis võimaldab Teil näha, kuidas Teie ettevõtte esitluspind messil välja näeb ja milliseid suhtlusvõimalusi külalistega pakub. See ei kohusta Teid messil osalema.

Terve nädala kestel ehk 24. –30. oktoobril 2017 pööravad tööotsijad üle Eesti ja Baltikumi Teie ettevõttele kõrgendatud tähelepanu, esitades küsimusi, mille taha võibki nende kandideerimine jääda ning tunnevad huvi ettevõtte käekäigu ja tööpakkumiste vastu ning uurivad töökultuuri kohta.

Messil saate kõnetada tööotsijaid kõigist kolmest Balti riigist – Eestist, Lätist ja Leedust. Jaga tööotsijatele teistest eristuvat infot ettevõtte arendava töökultuuri, pakutavate väljakutsete ning ühiste tegevuste kohta.

Virtuaalse töömessi käigus saate huvipakkuvate kandidaatidega virtuaalmaailmas suhelda kas otse või ühiste arutelude käigus, koguda selliste sobivate huviliste kontaktandmeid, kes võiksid Teie ettevõtte tegusad kolleegid olla alles aasta-kahe pärast ning teha otsepakkumisi avatud ametipositsioonide täitmiseks messi ajal.

 

Pane tähele!

-          Kohti on piiratud kogus, nii et huvi korral registreeru kohe!

-          Hommikuseminarile mahub korraga 12 inimest. Kui grupp saab täis, võite haldurile märku anda, et teaksime planeerida uue aja vastavalt vajadusele ka mõnele sobivamale kuupäevale.

-          Kogunemine algab alates kella 8:55 ja üritus kestab kuni 10:30. CV-Online'i kontor asub Tallinnas aadressil Pärnu mnt 158/1 (Esconde Ärimaja) – sõitke liftiga 11. korrusele.

-          Seminari käigus saate esitada küsimusi ja messil osalemisega seotud konsultatsiooni ka oma haldurilt.

-          Tutvu virtuaalmessiga „Karjääripäev“ lähemalt! 10 peamist põhjust, miks osaleda Balti karjääripäevadel 24.-30. oktoobril 2017

-          Virtuaalmessi hommikuseminar on klientidele tasuta.

-          Ärge unustage, et virtuaalne töömess on kõigile tööotsijatele ja külastajatele 24.-30. oktoobril 2017 osalemiseks tasuta – Teie ettevõttel avaneb messi käigus ohtralt võimalusi kohtuda just Teile sobivate kandidaatidega nüüd või tulevikus. Messi külastab kümneid tuhandeid tööhuvilisi Eestist, Lätis ja Leedust.

 

Kuna kohti virtuaalmessi võimalusi tutvustavatele hommikuseminaridele on piiratud koguses, siis palun veenduge enne registreerumist, et Teil pole samal ajal muid kohustusi kalendris kirjas :)Registreerumiseks palun täitke allolev vorm enda andmetega:

Eesnimi:
Perenimi:
E-maili aadress:
Telefoni nr:
Organisatsiooni nimi:


Hommikuseminar on tasuta ja sellel osalemine ei kohusta Teid soetama CV-Online'i teenuseid.