Mis on CV-Online?

CV-Online

CV-Online on interneti-põhine värbamisettevõte ja tööportaal, mis asutati 1996. aastal Eestis. 1999. aastal alustasime tegevust ka Lätis ja Leedus. Tänu kaasaegsele tehnoloogilisele lahendusele ning teenindusele orienteeritud organisatsioonikultuurile saavutasime kiiresti turuliidri positsiooni. Täna on CV-Online oma turgudel suurima müügikäibega ettevõte ning meie tööportaal innovaator omas valdkonnas.

CV-Online

Kõrge teenindustaseme tulemusena oleme hinnatud partner nii tööandjatele, tööotsijatele, töötajatele kui investoritele. Meie jaoks on oluline teha tööotsingu ja värbamise protsess kõigi jaoks lihtsaks ning läbipaistvaks ja anda seeläbi lisaväärtust kogu ühiskonnale.

Alma Media Alates 2012. aastast kuulub CV-Online Soome juhtivasse meediakontserni Alma Media OYJ, mis on noteeritud Helsingi börsil. Alma Media alla kuulub mitmeid juhtivaid tööportaale kogu regioonis: www.monster.fi Soomes, www.monsterpolska.pl Poolas, www.jobs.cz ja www.prace.cz Tšehhis, www.profesia.sk Slovakkias, www.monster.hu Ungaris, www.posao.ba Bosnia-Hertsegoviinas, www.poslovi.infostud.com Serbias ja www.mojposao.net Horvaatias.
monster.com

2014. aasta jaanuaris soetas ülemaailmne online personaliotsingu valdkonna liider www.monster.com endale osa Alma Media värbamisportaalidest. Seega kuulub CV-Online nüüd maailma suurimasse online värbamisettevõtete gruppi, mis võimaldab pakkuda teenuseid üle kogu maailma.

Maailma juhtivate tööportaalidega samasse gruppi kuulumine võimaldab CV-Online’il jätkuvalt püsida innovatsiooni laineharjal ja luua uusi standardeid klienditeeninduses.