Lehe statistika

Leiame, et igaühel on õigus saada ülevaade CV-Online’i põhinäitajatest, et saaksite langetada põhjendatud otsuse enda värbamiskanali valikul. Allpool on ülevaade paarist põhinäitajast, samas soovitame kindlasti ühendust võtta kliendihalduritega, et saaksite üksikasjalikumat infot, mis puudutab just teie hetke värbamisvajadust. Selleks palun helistage meile telefonil 6990 555 või kirjutage meile aadressile info@cv.ee.

CV-Online aitab Teil leida õiged kandidaadid aega ja raha raiskamata!

Kõige tulemuslikum värbamiskeskus Baltikumis – ettevõtete esimene valik. Meie aitame kokku hoida personalijuhi ja ettevõtte aega ning raha! Jõua muretumalt sobivate kandidaatideni ja levita töökuulutust sihipäraselt. CV-Online pakub kõige mobiilisõbralikumat värbamiskeskkonda Eestis, kõige laiaulatuslikumat ja pidevalt arenevat levikanalite võrgustikku Teie töökuulutustele ning täislahendusi värbamise korraldamisel töökuulutusest sobiva inimese valikuni.

Seisate silmitsi värbamise väljakutsega? Pane meid proovile!

Lisaks tavapärastele ja klassikalistele värbamisteenustele, mida oleme Eesti turul juba 22 aastat ja Lätis ning Leedus peaaegu sama kaua pakkunud, meeldivad meile ka väljakutsed ning erilahendused, et leida teile kiiremas korras, vähima ajakuluga parimad sobivaimad töötajad. Pane meid proovile!

Külastatavus, statistika ja tulemused värbamises

Täiendavat infot või teie värbamist puudutavat üksikasjalikumat infot saate, helistades meile telefonil 6990 555 või kirjutades meile aadressile info@cv.ee. Võtke julgelt ühendust ja saate vastused enda küsimustele.