Lehe statistika

Leiame, et igaühel on õigus saada ülevaade CV-Online’i põhinäitajatest, et saaksite langetada põhjendatud otsuse enda värbamiskanali valikul. Allpool on ülevaade paarist põhinäitajast, samas soovitame kindlasti ühendust võtta kliendihalduritega, et saaksite üksikasjalikumat infot, mis puudutab just teie hetke värbamisvajadust. Selleks palun helistage meile telefonil 6990 555 või kirjutage meile aadressile info@cv.ee.

CV-Online’i kasutamine firmade seas

Üle 80% Eesti konkurentsivõimelisematest ettevõtetest otsib töötajaid CV-Online’i kaudu (statistika on tehtud Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime Edetabel 2015 alusel).

Külastatavus

Google Analytics’i andmetel põhinevaid CV-Online’i külastatavusnumbreid näeb ka Eesti suurimalt veebilehtede statistikat mõõtvalt lehelt Station.ee (//metrix.station.ee/). Mõned konkurendid avaldavad oma külastusnumbrid selles keskkonnas, kuid CV Keskus kahjuks enda numbreid metrix.ee’s ega üheski muus keskkonnas ei avalda. Seega jäävad kolmanda osapoole mõõtmisplatvormid. Amazon.com gruppi kuuluv sõltumatu veebilehtede külastusstatistikat mõõtev keskkond Alexa.com (//www.alexa.com/) on üks pikima kogemusega selles vallas ning nende infole tuginedes on CV-Online’i leht on külastatuim tööportaal Eestis.

Tööpakkumiste arv

Tööpakkumiste arv

Nädalate lõikes
Allikad: cv.ee, cvkeskus.ee, talent.ee
Märkus: pakkumiste arvu on mõõdetud esmaspäeviti
Tööpakkumiste arv
Allikad: cv.ee, cvkeskus.ee, talent.ee
Märkus: pakkumiste arvu on mõõdetud esmaspäeviti. Nii CV-Online kui CV Keskus mõõdavad eraldi nii gruppi kuuluvate tööportaalide töökuulutuste koguarvu kui ka eraldi Eestis avaldatud töökuulutuste arvu. Sellest tulenevalt on kaks eraldi tabelit töökuulutuste arvu osas.

CV-de andmebaas

CV-Online'il on enamike valdkondade lõikes suurim CV-de andmebaas Eestis. Samuti on enim kõrg- ja kutseharidusega inimesi sisestanud enda CV CV-Online’i.

Jagunemine eelistatud töövaldkonna alusel
Allikad: Statistika on tehtud seisuga 14. september 2016. Päringuid on võimalik teostada CV-Online’i andmebaasi prooviotsingust: //www.cv.ee/otsingud/cv-de-proovi-otsing ning CV Keskuse andmebaasi osas teha väljavõtteid CV Keskuse lehelt: //www.cvkeskus.ee/cv_filters.php?op=edit. Otsingute puhul on rakendatud soovitud töövaldkonna ja vanuse filtrit (vanuseks määratud 0-110 aastat), sest CV Keskuse süsteem ei kuva tulemust, kui rakendada alla kahe otsingukriteeriumi.
Jagunemine haridustaseme järgi
Allikad: Statistika on tehtud seisuga 15. september 2016. Päringuid on võimalik teostada CV-Online’i andmebaasi prooviotsingust: //www.cv.ee/otsingud/cv-de-proovi-otsing ning CV Keskuse andmebaasi osas teha väljavõtteid CV Keskuse lehelt: //www.cvkeskus.ee/cv_filters.php?op=edit. Otsingute puhul on rakendatud soovitud töövaldkonna ja vanuse filtrit (vanuseks määratud 0-110 aastat), sest CV Keskuse süsteem ei kuva tulemust, kui rakendada alla kahe otsingukriteeriumi.

Täiendavat infot või teie värbamist puudutavat üksikasjalikumat infot saate, helistades meile telefonil 6990 555 või kirjutades meile aadressile info@cv.ee. Võtke julgelt ühendust ja saate vastused enda küsimustele.