315
Digi kampaaniate juht
Agentuur La Ecwador OÜ

Tööülesanded

  • Sinu peamisteks ülesanneteks on digi tiimi projektide ja meeskonna
    juhtimine ning motivatsiooni tagamine ühiste eesmärkide saavutamisel.
  • Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine.
  • Projektide eesmärgipärane juhtimine.
  • Digi tiimi eelarvete jälgimine ja lepingute sõlmimine.
  • Agentuuri teenuste müük ja arendus.

Nõudmised kandidaadile

  • Oled varasemalt edukalt projekte või timi juhtinud, omad selget visiooni inimeste ja projektide juhtimisel.
  • Eelnev vähemalt 3 aastane projektijuhtimise, turunduse või kliendi nõustamise töökogemus.
  • Oskus nõustada klienti digi teenuste küsimustes ning komplekteerida projektimeeskonda.
  • Oskus projekte eelarvestada ja jälgida projektide vastavust eelarvele ning tähtaegadele.
  • Oskus töötada koos agentuuri erinevate tiimidega ning koostööpartneritega.
  • Väga head ärilist mõtlemist ning tahet olla reklaamimaailma tipptegija.
  • Väga hea inglise keele oskus.

Omalt poolt pakume

  • Vabadust ja vastutust.
  • Baltimaade moodsaimat loomemaja.
  • Ambitsioonikat ja superägedat meeskonda.
  • Agentuuri võtmeisikuna on Sul võimalus juhtida Eesti turundus- ja ettevõtlusmaastiku innovatsiooni ja arengut.
BrutokuupalkBruto kuus  € 2600 - 3600

Lisahüved: Motiveeriv preemiasüsteem, autokompensatsioon preemiareisid ettevõtte ühisüritused TULI üritustel ja koolitustel osalemine

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Merivälja tee 40, Tallinn
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Kogemus suurte ja keerukate turunduskampaanite kõigis etappides Analüütiliste meetodite ja tänapäevaste analüütika vahendite tundmine Võime mõista klientide vajadusi ning suunatud eesmärkide täitmise fookust Analüütiline ja strateegiline mõtteviis, võimekus kujundada visioon Liidriomadused, võimekus inspireerida ja motiveerida inimesi enda ümber Suurepärane koostöö- ja läbirääkimisoskus Meeskonna juhtimine

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Heily Aavik
671 1030

La Ecwador on väärika, 25-aastase ajalooga strateegiline loovagentuur. Meie missiooniks on olla kliendile tugev strateegiline äripartner ning pakkuda professionaalseid turundustegevusi. Seega oleme kombinatsioon traditsioonilisest reklaamiagentuurist ning strateegidest, mis on ajas kohanenud täpselt turu vajaduste järgi. Tegutseme igapäevaselt koos oma klientidega ühise eesmärgi nimel – edendada meie klientide äri. Oma tegemistes oleme vastutustundlikud ning ootame igalt päevalt uusi väljakutseid. Tänases La Ecwadori meeskonnas segunevad nooruslik entusiasm, tegutsemisrõõm ja teadmistejanu pikaajalise kogemuse ja loovusega. Meil on oma käekiri, oskus siduda strateegiline suundumus ning äriline mõtlemine loovusega

Ettevõtte kodulehthttp://www.laecwador.ee