262
CVAgent OÜ
EHITUSE PROJEKTIJUHT
CVAgent OÜ
CVAgent OÜ

CVAgent OÜ

Tööülesanded

  • Kindlustama projektide tähtaegse valmimise vastavalt kokkulepitud ajakavale;
  • Juhtima ja koordineerima projekti käivitamisega seotud protsesse ja tegevusi;
  • Ettevalmistama ja sõlmima tellimuskinnitused alltöövõtjatega/tarnijatega;
  • Hanke-ja/või tarnelepingute sõlmimiseks viima läbi hankemenetlused.

Nõudmised kandidaadile

  • Kutsetunnistus, Ehitusinsener tase 6, tase 7;
  • Kogemus ehituse projektijuhina (viimased 1-3 töökohta, viimase 5 aasta jooksul);
  • Süsteemne ja metoodiline, korrektne dokumentide vormistamisel, hea läbirääkija ja diplomaat;
  • Asjaajamise keel on eesti keel, vene keele oskus elementaarsel tasemel;
  • Tööohutuse nõuete tundmine ja nende aktsepteerimine;
  • Planyard või Bauwise, Bauhub kasutuskogemus, 3D mudelite vaatamise tarkvara kasutusoskus nt. BIMcollab ZOOM või Simple BIM, AutoCAD kasutusoskus.
  • Inimeste ja ressursside planeerimise ning juhtimise oskus.

Kasuks tuleb

  • Hea pingetaluvus ja suurepärane koostöövõime.

Omalt poolt pakume

  • Huvitavat ja meeldivat tööd;
  • Võimalust õppida ja areneda, täiendkoolitusi;
  • Toetavat meeskonda;
  • Kaasaegseid töövahendeid.
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Projektijuhtimine Algatusvõimelisus planeerimine Suhtlemisoskus Tehniline taiplikkus analüüsivõime Arvuti kasutamine meeskonnatöö Pingetaluvus ehitusvaldkonna tundmine

Keeled

  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
HR Partner CVAgent OÜ

CVAgent OÜ otsib oma kliendi ettevõttesse üldehituse projektijuhti.

Ettevõtte kodulehthttp://www.cvagent.ee