93
Klienditeeninduse spetsialist Custody Baltics Eesti meeskonnas
Swedbank AS
Klienditeeninduse spetsialist Custody Baltics Eesti meeskonnas
Swedbank AS
Klienditeeninduse spetsialist Custody Baltics Eesti meeskonnas
Swedbank AS

Klienditeeninduse spetsialist Custody Baltics Eesti meeskonnas

Swedbank AS

Kas Sulle pakuvad huvi väärtpaberiteenused ja sooviksid oma kompetentse selles valdkonnas arendada? Otsime oma meeskonda nutikat ja särasilmset klienditeeninduse spetsialisti.

Swedbank Custody Baltics on osa Swedbank Grupi väärtpaberite haldamise üksusest. Meie tiim teeb palju üle grupilist koostööd Eestis, Lätis, Leedus ja Rootsis. Oleme väärtpaberiteenuseid pakkunud enam kui 15 aastat. Hoolitseme selle eest, et meie klientide väärtpaberid oleksid turvaliselt hoitud ja arveldatud enam kui 90 turul vastavalt kehtivatele regulatsioonidele. Meie kliendid on kodumaised ja välismaised fondivalitsejad, varahaldusettevõtted ja teised pangad.

Üheskoos meiega saad end proovile panna järgmises:

 • igapäevane kliendipäringutele vastamine ning nõustamine väärtpaberihalduse teenuste, väärtpaberite arvelduste, turupraktikate ning regulatsioonide osas;
 • institutsionaalsete klientide nõustamine, väärtpaberikontode avamine ja nende igapäevane haldamine;
 • klientide arvete, hinnakirjade ja teenustega seotud tegevuste toetamine;
 • väärtpaberiturualaste infomaterjalide koostamine ja kliendiküsimustike täitmine;
 • institutsionaalsete klientide teleteenuste lepingute haldamine;
 • kliendisuhete toetamine kliendidokumentatsiooni osas;
 • väärtpaberi teenuseid puudutavates arendusprojektides osalemine.

Oled rollis edukas, kui:

 • tunned huvi väärtpaberite ja nende arveldusteenuste vastu;
 • Sul on varasem positiivne klienditeeninduse kogemus rahvusvaheliste klientidega;
 • oled hea meeskonnamängija, kellele meeldib üles näidata omapoolset initsiatiivi;
 • leiad vastaspoolest lähtuvalt õige viisi pikaajaliste suhete ehitamiseks;
 • oled täpne, kiire ja kohusetundlik ning suudad efektiivselt tegutseda ka pingelistes situatsioonides;
 • omad või oled omandamas kõrgharidust.

Swedbankis usume, et inimesed on meie peamine tugevus. Meie kultuur põhineb austusel, avatusel ja kaasamisel, kus Sinu häält võetakse kuulda. Toetame pidevat arengut ja motiveerime Sind juhtima oma karjääri ning leidma väljakutsed, mis Sind inspireerivad. Hoolime Sinu heaolust võimaldades jätkusuutlikku ja paindlikku töökeskkonda. Töötajana saad osa aktsiaprogrammist, võimaluse liituda tööandjapensioniga ja kasutada tervisekindlustust ning teisi atraktiivseid soodustusi. Teeme omavahel tihedat koostööd juhindudes oma väärtustest: avatud, lihtne ja hooliv. Kõik see on meie klientidele positiivse ja unikaalse kogemuse pakkumise nimel – üheskoos loome parema homse.

„Liitu meie tiimiga ja ...

Sinust saab sõbraliku, professionaalse ning toetava meeskonna liige. Oleme Sulle abiks väljaõppel ning edaspidisel arengul. Sulle avaneb võimalus end arendada ning täiendada oma teadmisi väärtpaberite haldamise valdkonnas. Samuti saad kaasa rääkida valdkonda puudutavates kohalikes ning piiriülestes arendustegevustes. Sind ootab põnev ja pidevalt arenev rahvusvaheline töökeskkond, kus Sul on üheskoos meiega võimalik areneda tõeliseks valdkonna tipptegijaks Eestis!“ Katri Mägi, Sinu tulevane juht

Ootame Sinu kandideerimisavaldust hiljemalt 26.03.2023.

Kui asud tööle Eestisse, siis jääb antud töökohal pakutav tasu vahemikku 1700-2500 EUR bruto.

Swedbank ei tolereeri inimeste diskrimineerimist soo, vanuse, seksuaalse orientatsiooni, rahvuse, usutunnistuse ega erivajaduse alusel – kõik on oodatud!

BrutokuupalkBruto kuus  € 1700 - 2500

Asukoht

  Tallinn, Harjumaa, Eesti
 • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

 • Täistööaeg
Kontaktisik
Tessa Kristal

Tunneme uhkust, et oleme oluline osa finantssüsteemist ja mängime olulist rolli kohalikes kogukondades, mida me teenime.

Oma töös kogu Swedbank grupis oleme pühendunud tihedate suhete arendamisele ligikaudu 7,3 miljoni erakliendi ja 600 000 ärikliendiga.

Meile on oluline aidata inimestel säästa parema tuleviku nimel. Töötame iga päev inimeste, ettevõtete ja ühiskonna arengu heaks, edendades tervet ja jätkusuustlikku majandust.