462
Viimsi Kool
1.-4. klassi õppedirektor
Viimsi Kool
Viimsi Kool

1.-4. klassi õppedirektorViimsi Kool

Ootused kandidaadile

täidetud kvalifikatsiooninõuded;
väga hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus;
avatus uuendustele.

Tööülesannete kirjeldus

Ootame enda meeskonda inimest, kes juhiks koostöiselt õppekavast lähtuvate tegevuste planeerimist ning täitmist. Kedagi, keda kõnetab 1.-4. klassi õpilaste heaolu, toetamine ning nende tulevikku panustamine. Õppedirektori amet annab suurepärase võimaluse probleemilahendusoksuste, suhtlemisoskuste ja koostööoskuste esile toomiseks. Kui kõik eelnev tekitas tunde, et see on midagi, mis kõnetab sind - oled sa meie meeskonda väga oodatud! 

Omalt poolt pakume

Ootame Sind liituma Viimsi Kooli kooliperega.

Meil on professionaalsed, hoolivad ja toetavad õpetajad, asjatundlik tugipersonal, vahvad ja ettevõtlikud õpilased, kaasaegne õpikeskkond, mitmekülgne huvikool ja suurepärased võimalused kujundada homset Eestit!

Lisaks eeltoodule on toimiv mentorsüsteem, aineõpetajate võrgustik ning toetav tugimeeskond, personaliüritused (bowlingust räätsamatkani) ning ülekoolilised koolitused, mille kaudu toetada õpetaja professionaalset arengut. Võimalus osaleda õpirändeprojektides. Viimsi Kooli töötajal on võimalus õppetundide välisel kasutada kooli ujulat ja jõusaali, treenida võrkpallivõistkonnas, tantsida rahvatantsurühmades ja laulda kooris.  

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Viimsi, Harjumaa, Eesti
    Randvere tee 8

Tööaeg

  • Täistööaeg

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Marja Mõistlik
5083079

Viimsi Kool on kõigi võimaluste kool. Meil on professionaalsed ja hoolivad õpetajad, asjatundlik tugipersonal, vahvad ja ettevõtlikud õpilased, väga mitmekülgne huvikool ning suurepärased sportimistingimused.


Ettevõtte kodulehthttp://www.viimsi.edu.ee

Sarnased töökuulutused:

Klassiõpetaja
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Tallinn
€ 1749
Tähtaeg: 10.06.2023
Klassiõpetaja
Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool
Tallinn
€ 1800
Tähtaeg: 06.06.2023
Inimeseõpetuse õpetaja
Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool
Tallinn

Tähtaeg: 31.05.2023