47
CVAgent OÜ
OBJEKTIJUHT
CVAgent OÜ
CVAgent OÜ

OBJEKTIJUHT

CVAgent OÜ

Tööülesanded

  • Ehitustööde organiseerimine ehitusobjektil;
  • Ehitusmaterjalide tellimine, alltöövõtjate juhtimine;
  • Ehituse dokumenteerimine, ehituskvaliteedi ja ohutusnõuete täitmise tagamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Varasem töökogemus ehituse objektijuhina;
  • Vähemalt ehitusalane keskeriharidus;
  • Juhiluba;
  • Eesti keele oskus väga heal tasemel;
  • Vene keel kõnekeele tasemel;
  • Kutsetunnistuse olemasolu (Ehitusinsener tase 6 või Ehitusjuht tase 6).

Kasuks tuleb

Varasem objektijuhina, ehitusjuhina töötamise kogemus.

Omalt poolt pakume

  • Kaasaegseid töötingimusi ja - keskkonda;
  • Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu;
  • Stabiilset töökohta ja meeskonda.
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Ehitusprojekti lugemine Tehniline taiplikkus Planeerimine Meeskonnatöö Algatusvõimelisus Pingetaluvus Õppimisvõime Projektijuhtimine Suhtlemisoskus Arvuti kasutamine

Keeled

  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
HR Partner CVAgent OÜ

CVAgent OÜ otsib oma kliendi ettevõttesse objektijuhti.

Ettevõtte kodulehthttp://www.cvagent.ee