72
KLIENDIABI SPETSIALIST
Nixor EE AS
Nixor EE AS
Nixor EE AS

Nixor EE AS

Tööülesanded

  • Klientide kõnedele ja e-kirjadele vastamine, sündmuste vormistamine kliendihaldustarkvaras
  • Kasutajate konsulteerimine ja nõustamine (1. taseme tugiteenus)
  • Tööde edastamine spetsialistidele
  • Tagasiside andmine, info vahendamine kasutajatele ja klientidele
  • Lahendatud sündmuste kontrollimine ja arveldamine
  • Pakkumiste ja lepingute uuenduste vormistamine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea verbaalne ja kirjalik suhtlemisoskus
  • Arvutikasutusoskus vähemalt elementaarsel tasemel
  • Oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas
  • Korrektse ja täpse info edastamise oskus
  • Eesti keele valdamine nii suuliselt kui kirjalikult
  • Erialase inglise keele valdamine vähemalt suhtlustasandil

  • Kliendiabi teenuse tööaeg on 7 päeva nädalas alates kell 8:00 kuni 22:00
  • Töö toimub graafiku alusel, täistööpäevadena, hommikuses või õhtuses vahetuses kell 8:00-17:00 ja 14:00-22:00

Kasuks tuleb

  • Varasem kogemus klientidega suhtlemisel
  • Varasem töökogemus IT valdkonnas
  • Üldised teadmised IT-süsteemidest
  • Vene keele oskus suhtlustasandil
  • Kogemus Jira kasutamisel

Omalt poolt pakume

  • Vaheldusrikast tööd stabiilselt arenevas ettevõttes
  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi
  • Arenemis- ja eneseteostusvõimalust
  • Sporditoetust
  • Tervisekindlustust
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Pärnu, Pärnumaa, Eesti
    Pärnu, Papiniidu 5

Tööaeg

  • Täistööaeg vahetustega

Oskused

 Klienditeenindus Arvuti kasutamine Suhtlemisoskus Õppimisvõime Meeskonnatöö Pingetaluvus

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Teele Aver
+372 668 8866

Nixori põhitegevus on seotud info- ja turvatehnoloogia lahendustega, mis on peamiselt kasutusel kaubanduse ja teenindusega tegelevates ettevõtetes. Teostame süsteemide arendus- ja paigaldusprojekte, osutame süsteemide kasutajatele paigalduse järgselt vajalikke tugiteenuseid ning teeme süsteemide tehnilist proaktiivset hooldust.

Me Teeme Seda – We Do IT – me saame aru turu vajadusest ja teame tehnoloogia võimalusi ning koostöös klientidega arendame innovaatilisi lahendusi, mis muudavad äritegevuse tulemuslikumaks ja kliendikogemuse paremaks. Meie innovaatilised lahendused loovad uusi standardeid, mida hakatakse märkamatult pidama iseenesest mõistetavaks ja tavapäraseks.

Ettevõtte kodulehthttp://www.nixor.ee