140
Nixor EE AS
TOOTEJUHT
Nixor EE AS
Nixor EE AS

TOOTEJUHT

Nixor EE AS

Tööülesanded

  • Toote strateegia ja visiooni loomine ning selle elluviimine
  • Tarkvara pika- ja lühiajalise arengukava koostamine
  • Toote funktsionaalsuse ja kasutajakogemuse defineerimine
  • Tarkvara arendusvajaduste ja nõuete süstematiseerimine ning nende prioritiseerimine
  • Tootearendusega seotud grupi juhtimine
  • Ettevõtte ja toote esindamine koostööpartneritega kohtumistel ja seminaridel
  • Toote funktsionaalsuse ja kvaliteedi jälgimine ja parandamine
  • Uute funktsionaalsuste ja funktsionaalsuse paranduste väljatöötamine
  • Toote elutsükli haldamine, sealhulgas toote lõpetamine või uuendamine

Ootused kandidaadile

  • Kontseptuaalse mõtlemise oskus
  • Analüüsivõime, oskus ja tahe süveneda detailidesse
  • Arusaamine kliendi tegevusvaldkonnast ja äripotsessidest
  • Põhjalikud teadmised infosüsteemide ülesehitusest ja rakenduste integratsioonidest
  • Järjepidevus, süstemaatilisus, püsivus

Kasuks tuleb

  • Tootejuhtimise kogemus
  • Juhtimiskogemus
  • Teadmised kaubanduse ja teeninduse äriprotsessidest

Omalt poolt pakume

  • Võimalust arendada juhtimisega seotud kompetentse, olles ettevõtete ärikriitiliste protsesside disainimisel tulevikutrendide kujundaja
  • Võimalust laiendada teadmisi erinevate tarkvarade arendamisel, saada kogemus toote arendamisel ja juurutamisel
  • Isiklikku arengut nii tehniliste- kui juhtimisalaste oskuste osas
  • Vastutusrikast ja väärtuslikku tööd
  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi
  • Vaheldusrikast tööd stabiilselt arenevas ettevõttes
  • Paindlikku tööaega
  • Pikaajalist töösuhet
  • Sporditoetust ja tervisekindlustust
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Suhtlemisoskus Tootejuhtimine meeskonnatöö planeerimisoskus Projektijuhtimine planeerimine Algatusvõimelisus õppimisvõime

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Teele Aver
+372 668 8866

Nixori põhitegevus on seotud info- ja turvatehnoloogia lahendustega, mis on peamiselt kasutusel kaubanduse ja teenindusega tegelevates ettevõtetes.

Me Teeme Seda – We Do IT – me saame aru turu vajadusest ja teame tehnoloogia võimalusi ning koostöös klientidega arendame innovaatilisi lahendusi, mis muudavad äritegevuse tulemuslikumaks ja kliendikogemuse paremaks. Meie innovaatilised lahendused loovad uusi standardeid, mida hakatakse märkamatult pidama iseenesest mõistetavaks ja tavapäraseks.

Ootame Sind kandideerima tarkvara Tootejuhi ametikohale.

Ettevõtte kodulehthttp://www.nixor.ee