105
KH Energia - Konsult AS
ELEKTRITÖÖDE PROJEKTIJUHT

Tööülesanded

  • elektritööde juhtimine objektidel ja alluvate töö korraldamine
  • suhtlemine tellijate ja koostööpartneritega
  • juhitavate elektritööde ohutu läbiviimise ja kõrge kvaliteedi tagamine
  • vajadusel alltöövõtjate kaasamine ja nende töö kontroll

Nõudmised kandidaadile

  • elektrialane eriharidus või selle omandamine
  • töökogemus elektritöödel
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • B-kategooria juhtimisõigus

Kasuks tuleb

  • kutse- või pädevustunnistuse olemasolu
  • vene keele oskus
  • BE-ja CE-kategooria juhtimisõigus

Omalt poolt pakume

  • tööd stabiilises ettevõttes
  • töötasu vastavalt oskustele ja kogemustele
  • kaasaegset töökeskkonda

Lisainformatsioon

www.khenergia.ee

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Harjumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Planeerimine Projektijuhtimine Suhtlemisoskus Pingetaluvus

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Kristin Möldre
5099716

AS KH Energia-Konsult on suurim erakapitalil põhinev elektrifirma Eestis, mis on asutatud aastal 1991. Aastate jooksul tehtud tööde hulka kuuluvad mitmed märkimisväärsed elektripaigaldised nagu Rocca al Mare ja Ülemiste kaubanduskeskused, Eesti Kunstimuuseum, Kiievi Dnepri kaubanduskeskus, Vabadussamba valgustus-ja kliimalahendus jpm, lisaks teostame projekteerimis-, ehitus-, hooldus- ja remonditöid Enefit Connect OÜ-le Harjumaal. Firma põhitegevusalaks on kõik elektriga seonduv.

Ettevõtte kodulehthttp://www.khenergia.ee