66
Kohila Gümnaasium
Haldusjuht

Ootused kandidaadile:

B kategooria juhtimisõigus,
arvuti kasutamise oskus,
hea koostööoskus ja pingetaluvus,
orienteeritus meeskonnatööle ja avatus uuendustele,
kiire, täpne ja korrektne.

Töö kirjeldus:

koolimaja ja kooli vara korrashoid ning remonditööde korraldamine,
territooriumi heakorra tagamine,
kooli heakorra eest vastutava personali töö koordineerimine ja juhendamine,
kooli arendustöös osalemine,
hangete läbiviimine.

KOHILA GÜMNAASIUM
- kool, kus on kaasaegne õpikeskkond, haridust väärtustav kohalik omavalitsus, vahvad kolleegid, toredad personaliüritused, haigushüvitis alates esimesest haigestumise päevast ja Raplamaa parim koolilõuna;
- kool, kus ollakse ettevõtlikud, koostöised, keskkonnahoidlikud ning väärtustatakse isamaalisust ja tervislikkust.

Pakume vaheldusrikast tööd toimiva mentorsüsteemiga koolis. Konkurss kestab kuni sobiva kandidaadi leidmiseni. Tööle asumise aeg on 20.02.2023.
Sooviavaldus ja CV palume saata aadressile: Kooli 1, Kohila Raplamaa 79805 või e-posti aadressile kohila@kohila.edu.ee. Täiendav info direktor: tel 53401299

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Raplamaa, Eesti
    Kooli 1 Kohila

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Algatusvõimelisus Suhtlemisoskus Meeskonnatöö Juhtimine Planeerimine Kohusetundlikkus

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
  •  Vene
58865144

Ettevõtte kodulehthttps://kohila.edu.ee/