103
Stabimer Õigusbüroo OÜ
JURIST

Tööülesanded

  • büroo klientide konsulteerimine, telefonile ja kirjadele, sh e-kirjadele vastamine
  • juriidiliste kirjade, hoiatuste ja pretensioonide koostamine ning neile vastamine
  • hagide koostamine, hagidele vastamine, esindus kohtus ja muudes riigiasutustes
  • lepingute koostamine ja õiguslik analüüs
  • õigusaktide muudatuste jälgimine
  • ettevõttesisese õigusliku dokumentatsiooni loomine ja korrashoid

Nõudmised kandidaadile

  • pingetaluvus, kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • seaduste, õigusaktide ja asjaajamise teadmised
  • kehtivas õiguses hea orienteerumine
  • analüüsivõime, koostöövalmidus ja usaldusväärsus
  • oskus kaitsta oma seisukohti
  • oskus formuleerida mõtteid
  • eesti ja vene keeleoskus kõrgtasemel
  • magistrikraad õigusteaduses

Kasuks tuleb

võõrkeelte oskus

Omalt poolt pakume

  • eneseteostus- ja arenemisvõimalust
  • stabiilset tööd
  • kaasaegset töökeskkonda
  • sõbralikku kollektiivi
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainformatsioon

Juhul kui kandideerijal on bakalaureuse kraad, siis täiendavaks tingimuseks on magistrikraadi omandamine mõistliku aja jooksul

BrutokuupalkBruto kuusAlates  € 1950

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Tulika tn.19, C - korpus, 5 - korrus

Tööaeg

  • Täistööaeg

Keeled

  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Sergey Ashikhmin, 56457008
56457008

Ettevõtte kodulehthttp://www.jurist.stabimer.ee