171
Ehmofix OÜ
AUTOREMONDILUKKSEPP
Ehmofix OÜ
Ehmofix OÜ

Ehmofix OÜ

Tööülesanded

  • sildade reguleerimine 3D
  • rehvivahetus
  • veermiku remont
  • hooldus

Nõudmised kandidaadile

  • varasemat töökogemust autoremondi valdkonnas
  • kohusetundlik

Kasuks tuleb

oskus teostada lihtsamaid diagnostika ja elektritöid

Omalt poolt pakume

  • erialast tööd pidevalt arenevas ettevõttes
  • arenemisvõimalusi
  • heale töötajale sobivat töötasu
  • täiendkoolitusi
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Lisahüved: Põhipalk + tulemustasu

Asukoht

    Rakvere, Lääne-Virumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 kohanemisvõime head suhtlemisoskused Tehniline taiplikkus Arvuti kasutamine Algatusvõimelisus Kohusetundlikkus koostöö Tehniline huvi Usaldusväärne meeskonnas töötamise oskus füüsiline vastupidavus õppimisvõime

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Vaido Tali
5269045

Ehmofix OÜ

Ehmofix autohooldus tegeleb autohooldusega , mootori remondiga , rehvivahetusega ,varuosa - rehvide müügiga  ja  sildade reguleerimisega . Samuti paigaldame nii sõidu -kui veoautode klaase.

Meie firma eesmärgiks on pakkuda  kliendile rahulolu, mille aluseks on kõrge kvaliteet, paindlikkus ning hea meeskonnatöö.

Meie põhieesmärkideks on:

  • Tagada teostavate tööde kvaliteet
  • Pidada kinni kokkulepitud tähtaegadest
  • Paidlikult läheneda kliendi soovidele
  • Pakkuda parimat võimalikku lahendust

Ettevõtte kodulehthttp://www.ehmofix.ee