63
CVAgent OÜ
ARENDUSJUHT
CVAgent OÜ
CVAgent OÜ

ARENDUSJUHT

CVAgent OÜ

Tööülesanded

  • ISO Kvaliteedisüsteemi käigushoidmine ja arendamine;
  • Kliendipretensioonide lahendamine;
  • Tootearenduse projektide algatamine ja elluviimine;
  • Tootmise tehnilise arengu tagamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Tehniline kõrgharidus (mehaanikainsener);
  • ISO kvaliteedisüsteemi tundmine;
  • Inseneriprogrammi Solid Edge kasutamisoskus;
  • Meeskonnas töötamise ja projektijuhtimise oskus;
  • Inglise keele oskus;
  • Isikliku sõiduauto olemasolu.

Kasuks tuleb

  • Arendusspetsialisti, inseneri või kvaliteediinseneri varasem töökogemus;
  • Solid Edge joonestusprogrammi kasutuskogemus;
  • Tugevusarvutuste tegemise kogemus.

Omalt poolt pakume

  • Karjäärivõimalust, ametikoht kuulub ettevõtte juhtgrupi koosseisu;
  • Arendavat ja huvitavat tööd;
  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid;
  • Konkurentsivõimelist töötasu;
  • Erialamessidel ja koolitustel osalemise võimalust.
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Harjumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Paindlik tööaeg

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
CVAgent OÜ HR Partner

CVAgent OÜ otsib oma rahvusvahelise kliendi ettevõttesse arendusjuhti.

Ettevõtte kodulehthttp://www.cvagent.ee