188
TARKVARAARENDAJA/PROGRAMMEERIJA
Union FinTech OÜ

TARVARAARENDAJA/ PROGRAMMEERIJA

Seoses toote eduka arenguga otsime oma meeskonda kogenud toote-, tarkvaraarendajaid, kelle kirg on digitaliseerida finantsmaailma, suurendada finantsteenuste/vahendite kättesaadavust ja luua midagi uut.

Lisainformatsioon

Tööülesanded

  • Tootearendus - Full-Stack (Python, PL/SQL)
  • Toote disaini ja arhitektuuri kujundamine

Nõudmised kandidaadile

  • PL/SQL, Python, väga heal tasemel tundmine
  • HTML ja JS tundmine
  • IT- või finantsalane kõrgharidus
  • Eelnev töökogemus IT või finantsvaldkonnas
  • Hea analüüsi- ja õppimisvõime
  • Korrektsus ja kohusetundlikkus
  • Kirg luua midagi uut

Kasuks tuleb

  • Huvi FinTech laheduste arenduse vastu

Omalt poolt pakume

  • Huvitavat ja arendavat tööd tervikliku IT-platvormi arenduses
  • Eneseteostus- ja arenguvõimalusi
  • Kaasaegset töökeskkonda ja meeldivat töökollektiivi
  • Konkurentsivõimelist ja tulemusele vastavat töötasu
  • Võimalust osaleda huvitavates, kaasaegsetes ja mitmekesistes projektides nii Eestis kui välismaal

  • Vt. www.unionfintech.com

Tööle asumise aeg ASAP

BrutokuupalkBruto kuus Kuni € 3500

Lisahüved: Kodukontor, lisapuhkusepäevad

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Telliskivi 60/2
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Vabakutseline
  • Paindlik tööaeg

Oskused

 Python Oracle PL/SQL

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Peeter Klanberg
5051517

Union FinTech on innovaatiline finantstehnoloogia ettevõte, mis on fokusseerinud oma tegevuse finantsasutuste efektiivsuse tõstmisele läbi toodete ja teenuste automatiseerimise. Meie toodeteks on union platform ja selle allsüsteemid union lms, union comply, union online, union markets ja ka paljud rätsepalahendused kliendisuhte kaasamiseks ning iseteeninduseks, mis muudavad finantsasutuste tegevuse efektiivseks läbi automatiseeritud tööprotsesside.
Toodete ajalugu ulatub aastasse 2003 ja tänaseks oleme aidanud oma tegevust alustada või tõhustada paljudel meie klientidel, kelleks on jaepangad, hoiu- ja laenuühistud, krediidiasutused ning valuutavahetusagentuurid ja makseasutused.

Meie kliendiportfell ja samuti on toodete funktsionaalsus laieneb, et vastata arenevate turgude nõudmistele ja pakkuda oma klientidele suuremat väärtust läbi kaasaegse tehnoloogia ja teenuse.

Meie visiooniks on lihtsalt ja efektiivselt kasutatavad finantslahendused, mida on võimalik kasutada nii eraldiseisvate süsteemidena kui ka integreerituna teiste olemasolevate süsteemidega.

Unioni tiim koosneb oma ala ekspertidest nii finants- kui tehnoloogia valdkonnas, kellele meeldib töötada agiilsete arendusmeetoditega.

Ettevõtte kodulehthttps://www.unionfintech.com