61
Kohila Gümnaasium
Õpiabi õpetaja Kohila Gümnaasium

Ootused kandidaadile:

  • hea suhtlemis- enesekehtestamis- ja koostööoskus, rõõmsameelsus,
  • pingetaluvus, kannatlikkus ja positiivsus,
  • soov töötada lastega ja õpetada.

Töö kirjeldus:

Töö sisuks on õpiabitundide läbiviimine kujundades ja arendades eripedagoogiliste võtete abil õpioskusi ja õpivilumusi.

Omalt poolt pakume:
Pakume vaheldusrikast ja arendavat tööd toimiva mentorsüsteemiga koolis, kolleegide toetust, võimalust olla koolipere liige, kus ollakse ettevõtlikud, koostöised, keskkonnahoidlikud ning väärtustatakse isamaalisust ja tervislikkust.

Konkurss kestab sobiva kandidaadi leidmiseni. Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata aadressile: Kooli 1, Kohila Raplamaa 79805 või e-posti aadressile kohila@kohila.edu.ee. Täiendav info: direktor tel 53401299.

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Raplamaa, Eesti
    Kooli 1 Kohila

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Algatusvõimelisus Õpetamine Suhtlemisoskus Meeskonnatöö Lastega töötamine

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
- personalijuht

KOHILA GÜMNAASIUM
- kool, kus on kaasaegne õpikeskkond, haridust väärtustav kohalik omavalitsus, vahvad kolleegid, toredad personaliüritused, haigushüvitis alates esimesest haigestumise päevast;
- kool, kus ollakse ettevõtlikud, koostöised, keskkonnahoidlikud ning väärtustatakse isamaalisust ja tervislikkust.

Ettevõtte kodulehthttps://kohila.edu.ee/