144
Finance Audit Estonia OÜ
VANDEAUDIITOR

Tööülesanded

  • Auditi planeerimine
  • Auditi protseduuride teostamine
  • Kokkuvõtete tegemine
  • Dokumenteerimine
  • Klientidega suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

  • Vandeaudiitori kutse või lähiajal omandamisel
  • Vähemalt 3-aastane töökogemus auditeerimisbüroos
  • Iseseisva töö tegemise oskus
  • Positiivne hoiak ja vastutulelik suhtumine
  • Väga heal tasemel arvuti kasutamise oskus
  • Väga heal tasemel Exceli ja teiste MS office programmide kasutamise oskus

Omalt poolt pakume

  • Iga-aastaselt fikseeritud palgatõusu
  • Motivatsioonipaketti (eneseareng ja koolitused, preemiad, ühisüritused, olulistemate tähtpäevade tähistamised)
  • Kindlat ja stabiilset töökohta
  • Häid töötingimusi ja ühisüritusi
  • Sõbralikku ja nooruslikku meeskonda, kus väärtustatakse head huumorit
  • Heategevusele pühendunud ettevõtet. Annetame igakuiselt nii laste kui ka loomadega seotud heategevusorganisatsioonidele. Tule aita meil head teha!

Lisainformatsioon

  • Tekkis huvi koostöö vastu?
  • Kandideerimiseks saada oma CV juba täna läbi CV.ee keskkonna.
  • Kandidaatidega võtame ühendust jooksvalt konkursi vältel
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Mõisa 4, Tallinn 13522

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Projektijuhtimine Planeerimine Algatusvõimelisus Finantsanalüüs Suhtlemisoskus Kiire õppimisvõime MS Office MS Excel

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Helene-Elisabeth Veermäe
5810 3100

REWILO kaubamärgi all pakub auditeerimisteenuseid ettevõte Finance Audit Estonia OÜ. Pakume Sulle meie juures tööd vandeaudiitorina.

Kutsume oma meeskonnaga liituma inimest, kes on positiivse ellusuhtumisega, hea suhtleja, nutikas ning täiskohaga stabiilse töökoha otsingul.

Kutsume oma meeskonnaga liituma VANDEAUDIITORIT

Ettevõtte kodulehthttp://www.rewilo.ee