108
Keskkonnavaldkonna juht
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda

Ootused kandidaadile

• Kõrgharidus (põllumajanduse või keskkonnakaitsega seotud valdkonnas);
• Vähemalt 3 aastane kogemus keskkonnavaldkonnas;
• Kasuks tuleb varasem kogemus põllumajanduse valdkonnas;
• Hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
• Hea suhtlemisoskus, otsustusvõime, korrektsus ja pingetaluvus;
• Soovitatavalt B-kategooria juhilubade olemasolu;
• Soovitatavalt isikliku sõiduauto kasutamise võimalus;

Tööülesannete kirjeldus

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda otsib oma meeskonda keskkonnavaldkonna juhti, kelle peamisteks tööülesanneteks on põllumajanduskoja keskkonnakaitsega seotud tegevuste planeerimine, juhtimine ja koordineerimine ning suhtlemine partneritega.

Tööülesanded:
• Põllumajanduse, toidutootmise ja metsanduse keskkonnavaldkonna teemade (sh kliima, vesi, õhk, elurikkus) koordineerimine, sh koja keskkonnatoimkonna töö koordineerimine;
• Keskkonnakaitsega seotud õigusaktide eelnõude analüüsimine, informatsiooni kogumine, süstematiseerimine ja liikmete informeerimine;
• Keskkonnakaitsega seotud seisukohtade kujundamine koostöös koja liikmete, ametiasutuste ja teiste koostööpartneritega;
• Keskkonnakaitsega seotud seisukohtade esindamine ja ettevõtjate huvide kaitsemine ametiasutustes, teistes organisatsioonides ja töögruppides;
• Keskkonna valdkonna (koolitus)projektide planeerimises ja elluviimises osalemine.

Omalt poolt pakume

• Huvitavat ja mitmekesist tööd;
• Kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
• Paindlikke töötingimusi;
• Motiveerivat töötasu;

Kandideerimise info

Huvilistel palume saata oma elulookirjeldus, lühike motivatsioonikiri ja palgasoov 17. oktoobriks 2022 aadressil roomet.sormus@epkk.ee.

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Pärnu mnt 141

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Suhtlemisoskus MS Office Projektijuhtimine planeerimine Pingetaluvus MS Excel

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Roomet Sõrmus
5205857

Põllumajandus-Kaubanduskoda on Eesti suurim valitsusväline maamajandusettevõtjate esindusorganisatsioon. Meie liikmeskonda kuulub üle 2000 põllumajandusettevõtte, üle 50 Eesti juhtiva toiduainetööstuse ja maamajandusvaldkonna ettevõtte ning ligi 6000 erametsaomanikku. Koja eesmärk on soodsa ettevõtluskeskkonna kujundamine Eesti põllumajandus-, toidu-, maamajandus- ja metsandusettevõtete stabiilseks arenguks. Samuti liikmete huvide kaitsmine nii Eestis kui rahvusvahelisel tasemel. Koja eesmärgiks on ka Eesti toidu, põllumajandus- ja metsandussaaduste kvaliteedi tõstmine ning maine ja tuntuse parandamine nii kodu- kui välisturul, valdkonna ettevõtjate horisontaalse ja vertikaalse koostöö ning ühistegevuse arendamine ning maamajandusvaldkonna hariduse edendamine.

Ettevõtte kodulehthttp://www.epkk.ee