1530
Keskkonnavaldkonna juht
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda

Keskkonnavaldkonna juhtEesti Põllumajandus-Kaubanduskoda

Ootused kandidaadile

• Kõrgharidus (põllumajanduse või keskkonnakaitsega seotud valdkonnas);
• Vähemalt 3 aastane kogemus keskkonnavaldkonnas;
• Kasuks tuleb varasem kogemus põllumajanduse valdkonnas;
• Hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
• Hea suhtlemisoskus, otsustusvõime, korrektsus ja pingetaluvus;
• Soovitatavalt B-kategooria juhilubade olemasolu;
• Soovitatavalt isikliku sõiduauto kasutamise võimalus;

Tööülesannete kirjeldus

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda otsib oma meeskonda keskkonnavaldkonna juhti, kelle peamisteks tööülesanneteks on põllumajanduskoja keskkonnakaitsega seotud tegevuste planeerimine, juhtimine ja koordineerimine ning suhtlemine partneritega.

Tööülesanded:
• Põllumajanduse, toidutootmise ja metsanduse keskkonnavaldkonna teemade (sh kliima, vesi, õhk, elurikkus) koordineerimine, sh koja keskkonnatoimkonna töö koordineerimine;
• Keskkonnakaitsega seotud õigusaktide eelnõude analüüsimine, informatsiooni kogumine, süstematiseerimine ja liikmete informeerimine;
• Keskkonnakaitsega seotud seisukohtade kujundamine koostöös koja liikmete, ametiasutuste ja teiste koostööpartneritega;
• Keskkonnakaitsega seotud seisukohtade esindamine ja ettevõtjate huvide kaitsemine ametiasutustes, teistes organisatsioonides ja töögruppides;
• Keskkonna valdkonna (koolitus)projektide planeerimises ja elluviimises osalemine.

Omalt poolt pakume

• Huvitavat ja mitmekesist tööd;
• Kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
• Paindlikke töötingimusi;
• Motiveerivat töötasu;

Kandideerimise info

Huvilistel palume saata oma elulookirjeldus, lühike motivatsioonikiri ja palgasoov 17. oktoobriks 2022 aadressil roomet.sormus@epkk.ee.