103
BALTIC PROJECT MANAGER
DPD Eesti AS
BALTIC PROJECT MANAGER
DPD Eesti AS
BALTIC PROJECT MANAGER
DPD Eesti AS

BALTIC PROJECT MANAGER

DPD Eesti AS

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Harjumaa, Eesti
    Taevavärava tee 1, Lehmja küla, Rae vald

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Annika Oruaas

DPD meeskonda iseloomustab omavaheline usaldus, ühtehoidvus ja hea huumorimeel – just need omadused võimaldavad meil ühiselt saavutada kõiki ambitsioonikaid eesmärke, mida me ettevõttena omale seame.
Tööandjana väärtustame DPD Eesti iseseisvaid ja vastutusvõimelisi töötajaid, kellele meeldib pidevalt muutuv ja tempokas keskkond. Kõik meie töötajad esindavad meie põhiväärtust ehk „Teeme ära!“ suhtumist.
DPD on tööandja, kelle jaoks on oluline pakutava teenuse kvaliteet, klientide ja töötajate rahulolu. Saavutame kõike seda ja enamgi veel, tegutsedes ühtse meeskonnana ühise eesmärgi nimel.

Toimetades igapäevaselt pakke järjest rohkematele inimestele, teadvustame enda mõju urbaniseerunud kogukondadele ja pakume lahendusi, mis parendavad inimeste elukvaliteeti. DPDgroup on alates 2019 aastast tulnud välja mitmete tarkade linnalogistika lahendustega, mis vähendavad saastet ning müra linnades ning pakuvad e-ostlejatele mitmeid paindlikke ja keskkonnasõbralikke tarnevõimalusi.

Oleme juba täna saavutanud süsinikuneutraalsuse, mõõtes meie CO2-heitmeid, vähendades nende teket ja kompenseerides järelejääva koguse emissioone. Investeerime keskkonnaprojektidesse maailmas, mis vähendavad CO2 ja toodavad puhast energiat.

DPD jaoks ei ole vastutustundlik ettevõtlus vaid sõnakõlks või ajutine lahendus – see on osa meie vereringest ning oleme valmis ette võtma pikaajalise mõjuga tegevusi, mis muudavad meie kõigi elukeskkonda paremaks ja puhtamaks.


Ettevõtte kodulehthttp://www.dpd.ee

Sarnased töökuulutused:

Juhtumianalüüsi analüütik
Rahapesu Andmebüroo
Tallinn

Tähtaeg: 22.04.2024
Maksete kogumise tootetiimi juht
LHV Pank AS
Tallinn

Tähtaeg: 22.04.2024
Baltic Product Development Manager
DPD Eesti AS
Harjumaa
€ 3000 – 3500
Tähtaeg: 11.05.2024