33
Kohviku teenindaja
Kohvik Lummus OÜ

Ootused kandidaadile

  • rõõmust pakatav,
  • hea suhtleja,
  • hea pingetaluvusega,
  • kiire,
  • täpne,
  • aus,
  • kohusetundlik.

Tööülesanded

  • võõrustad külastajaid,
  • tutvustad meie kohvikut, kunsti ning kookide ja jookide sortimenti,
  • oled valmis vestlema paar lauset pikemalt näiteks Tallinna/Eesti vaatamisväärsustest,
  • valmistad kohvi ja saad luua loomingulisi latte kujundusi,
  • valmistad ja serveerid erinevaid värskendavaid kokteile,
  • teinekord saad ka käed jahuseks teha ja aidata köögis suussulavate kondiitritoodete valmistamise juures.

Kasuks tuleb kui sul on varasemad kogemused:

  • teenindajana (ja kassapidamistarkvaraga),
  • vene ja soome keelega,
  • toitude, kookide, kuumade jookide ja/või kokteilide valmistamisega,
  • erinevate ürituste korraldamisega,
  • sotsiaalmeedia kasutamisega (story'd, postitused),
  • kujundusprogrammidega kujunduste tegemisega (canva vms) või
  • fotograafia ja pilditöötluse vallas.

Omalt poolt pakume

  • sõbralikku ja abivalmit kollektiivi,
  • huvitavat võimalust kaasa lüüa kunstikohviku arendamisel,
  • hubast ja puhast kunstikohviku keskkonda ning
  • vajadusel koolitusi,
  • töötasu vastavalt eelnevale kogemusele (suurem palk kui on kogemusi fotograafia, sotsiaalmeedia ja kujundamisega).
BrutotunnipalkBruto tunnis  € 5.5 - 7

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Müürivahe 20

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Osaline tööaeg
  • Täistööaeg vahetustega

Oskused

 Meeskonnatöö Pingetaluvus Suhtlemisoskus Arvuti kasutamine

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Maire Valdma
53482055

Kohvik Lummus on ema ja tütre pereettevõte, mille avasime 2021. aasta augustis Tallinna vanalinnas Müürivahe 20 tänaval asuvas hubases majas. Maire Valdma on eesti moekunstnik, kes koos tütrega unistas juba 15 aastat tagasi oma kunstikohvikust, kus inimesed saaksid natuida loomingulist õhkkonda ning suussulavaid kondiitritooteid, kohvijooke ja kokteile.

Ettevõtte kodulehthttp://www.kohviklummus.ee