133
Station Assistant
Flixbus Estonia OÜ

FlixBus Estonia otsib vahvaid jaamaassistente Tallinna bussijaama juures asuvasse FlixBus poodi

Meie vastavatud FlixBus pood Tallinnas, bussijaama vahetus läheduses, ootab usinaid assistente ja toredaid kolleege, kes aitaks meil FlixBus bussireisidele pileteid müüa ja kliente abistada nii meie poes kui ka bussijaamas reisijaid registreerides.

Oleks väga hea, kui Sa:
• oled avatud ja paindlik, sooviga õppida ja areneda;
• räägid vähemalt tööks vajalikul tasemel nii eesti, vene kui ka inglise keeles (firmasisene kommunikatsioon meie teiste osakondadega toimub peamiselt inglise keeles); muud keeled on boonuseks;
• omad valmidust töötada bussijaama vahetus läheduses asuvas FlixBus poes ja vajadusel ka bussijaamas FlixBus juhte ja reisijaid abistades (kodus töötamise võimalust pole);
• oled valmis töötama 8-tunnistes vahetustes graafikupõhiselt. Esialgu E-R 10:00-18:00, edaspidi võib vahemik muutuda 8:00-20:00 ja laieneda ka nädalavahetustele; vahetuse 8-tunnine pikkus ei muutu, välja arvatud soovi korral; on võimalik töötada osalise tööajaga ja paindlikumate töötundidega - just Sulle sobival ajal!
• oled organiseeritud, proaktiivne, usaldusväärne ja märkad detaile.
• huvitud reisimisest, oled rõõmsameelne ja kliendi vajadustele orienteeritud.

Sinu tööülesanded:

• FlixBus bussipiletite müümine (rahvusvahelised ja kodumaised reisid)
• Koostöö FlixBus Traffic Control meeskonnaga ja bussijuhtidega (inglise keeles)
• FlixBus busside väljumiste ja check-in protseduuride toetamine bussijaamas (piletite kontrollimine, pagasi käsitlemine, reisijate info)
• Kvaliteedi- ja turvalisuse standardite kontrollimine FlixBus busside pardal
• Kadunud ja leitud pagasiga seotud protseduuride eest hoolt kandmine
• Muude operatiivsete ülesannete täitmine (näiteks pardavarustuse nagu telefonide, piletiprinterite, kleepsude väljavahetamine)

Mida me pakume:

• Põnev töö pidevalt arenevas ja innovaatilises tehnoloogiaettevõttes - igav ei hakka ilmselt kunagi!
• Tasuta Flix piletid ja soodustused perele ja sõpradele
• E-kursused FlixUni platvormil – saad tööks vajalikku õppida omas tempos ja ajal

Alustamise aeg: kohe

Please submit your CV and cover letter in English!

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Odra 16

Tööaeg

  • Täistööaeg vahetustega
  • Täistööaeg
  • Tähtajaline
  • Osaline tööaeg
  • Paindlik tööaeg

Oskused

 Empaatiavõime Suhtlemisoskus Meeskonnatöö Õppimisvõime Klienditeenindus Kohusetundlikkus Arvuti kasutamine Müük Pingetaluvus Algatusvõimelisus Ability to learn Problem solving Initiative Responsibility Customer Service Organizational skills

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Dominik Stańczak

Flix started in 2013 as the FlixBus start-up, founded by the three young entrepreneurs in Munich, out of the desire to make sustainable travel both comfortable and affordable. Flix is now operating in over 30 European countries as well as the USA and South America.

Flix is a global mobility provider changing the way millions of people worldwide are traveling, under the FlixBus brand, and more recently also with FlixTrain.

As a unique combination of a tech start-up, an e-commerce company, and a classic transport operator, with FlixBus we have become the market leader in many different regions and within a very short time, we have created Europe’s largest long-distance bus network. With FlixTrain, since 2018 we have also been offering a constantly growing range of train connections and intermodal travel options.

Our vision is to make it possible for everyone who wants to discover the world to enjoy smart, sustainable mobility. Ease of booking and an ever-growing offering mean that we provide millions of travelers with a comfortable, affordable, eco-friendly travel experience. The green long-distance buses and long-distance trains meet the highest standards of comfort, safety and environmental protection, and offer a green alternative to private transport.

Ettevõtte kodulehthttps://www.flixbus.ee/