24
Unilog Shared Services Centre OÜ
ADMINISTRAATOR / ASSISTENT

Tööülesanded

  • sujuva ettevõttesisese kommunikatsiooni korraldamine (telefon, e-mail, post)
  • infoliikumise tagamine suhtlusel klientide- ja koostööpartneritega (sh. inglise keeles)
  • koosolekute ettevalmistamine ja protokollide koostamine
  • klientide ja külaliste vastuvõtu korraldamine
  • kontoritöö efektiivne korraldamine
  • dokumentatsiooni haldus
  • kaubadokumentide käsitlemine
  • andmete sisestamine ja töötlus infosüsteemides (sh. MS Office programmides)
  • arvete koostamine, kontroll ja väljastamine
  • statistika koostamine
  • ettevõtte ühisürituste korraldamine
  • juhtkonna poolt antud jooksvate ülesannete täitmine

Nõudmised kandidaadile

  • sul on väga hea suhtlemisoskus ja oled rõõmsameelne
  • sinu inglise keel on heal tasemel nii kõnes kui kirjas
  • sul on suurepärane organiseerimisvõime
  • sul on hea rutiini- ja pingetaluvus
  • oskad kesktasemel kasutada MS Office programme
  • oskad iseseisvalt mõelda ja oled motiveeritud, et oma tööd ise planeerida
  • oskad leida kiireid lahendusi

Kasuks tuleb

  • varasem töökogemus administratiiv,- või klienditeeninduse valdkonnas
  • kiire õppimisvõime
  • teadmised meretranspordist
  • positiivsus ja hea meeskonnatöö oskus

Omalt poolt pakume

  • tööd arenevas ettevõttes ja sõbralikus kollektiivis
  • kaasaegset töökeskkonda ja vaheldusrikast tööd
  • head asukohta Tallinna kesklinnas
  • tööalast väljaõpet ja koolitusi
  • firmasiseseid arenguvõimalusi
  • toredaid ühisüritusi

Lisainformatsioon

Kandideerimisel palun esita oma palgasoov ja saada ka motivatsioonikiri.
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Lisahüved: Igakuine spordikompensatsioon, lisapuhkused (talvepuhkus ja staaži), ägedad ühisüritused (kontoris ja majast väljas)

Asukoht

    Harjumaa, Eesti
    Ahtri 6A

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Algatusvõimelisus Suhtlemisoskus Arvuti kasutamine Klienditeenindus Õppimisvõime Meeskonnatöö Andmebaasid MS Excel MS Office Pingetaluvus Planeerimine

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Doris Tüll
+372 611 6349

UNILOG Shared Services Centre OÜ kuulub rahvusvahelisele holdingettevõttele, kelle üle Euroopa paiknevad tütarfirmad tegelevad kaupade ekspedeerimise ja merekonteinervedudega. UNILOG Shared Services Centre OÜ pakub holdingettevõtte tütarfirmadele erinevaid tugiteenuseid.

Kasvame kiiresti ja vajame just Sind – Administraator / assistent. Kui sulle meeldiks töötada rahvusvahelises ettevõttes sõbralikus kollektiivis, tunned huvi merenduse vastu, oled särtsakas ja suurepärane organiseerija, siis loe edasi. Just Sina võid olla õige kandidaat meie tiimi!

Ettevõtte kodulehthttps://unilogssc.com/