104
INSIMER OÜ
MÜÜGIINSENER
INSIMER OÜ
INSIMER OÜ

INSIMER OÜ

Tööülesanded:

  • Klientide nõustamine ning sobiva lahenduse pakkumine;
  • Paneelilaotiste ja spetsifikatsioonide koostamine;
  • Hinnapakkumiste koostamine;
  • Tellimuste haldamine;
  • Tenax Panel ja Tenax Group toodete ja teenuste aktiivne müük;
  • Olla abiks müügistrateegia väljatöötamisel ja kliendisuhete loomisel;

Ootused kandidaadile:

  • Ehitus- või tehnikaalane kõrgharidus;
  • Hea inglise ja vene keele oskus;
  • AutoCAD ja Microsoft Office programmi kasutamise oskused
  • Töökogemus ehitustegevuse valdkonnas.

Omalt poolt pakume:

  • Põnevat ja huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes;
  • Võimalust arendada ettevõte turu parimaks;
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Pärnumaa, Eesti
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Tehniline taiplikkus Suhtlemisoskus Planeerimine Meeskonnatöö Õppimisvõime Arvuti kasutamine Analüüsivõime
Kontaktisik
Indrek Meri
+372 513 7315

TENAX PANEL ametlik esindaja. Sandwich-paneelide ja moodulsüsteemide müük ning esindamine.