84
Kolm Lõvi Trükikeskus OÜ
SIIDITRÜKKALI ÕPILANE/ JÄRELTÖÖTLEJA

Tööülesanded

  • poolautomaatse siiditrükipressi operaator
  • digitrükiseadme operaator-abiline
  • värvide segamine
  • käsitsi järeltöötlemine (kleepimine, liimimine, lõikamine, mõõtmine, puurimine)

Nõudmised kandidaadile

  • täpne
  • hea silmanägemine
  • hea värvitaju
  • rutiini taluv
  • iseseisev ja üksi töötamine, vajadusel ka meeskonnastöövõimeline
  • õppimisvõimeline
  • kohusetundlik
  • mittesuitsetaja

Omalt poolt pakume

tööks vajalikku koolitust
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Lisahüved: Kokkuleppel

Asukoht

    Harjumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Eda Ilves
5140987
Kolm Lõvi Trükikeskus pakub väga laia trükiteenuste ja -toodete valikut. Lisaks siidi-, digi-, termosiirde-, foolium- ja surutrükile pakume erinevaid trükiste järeltöötlemise võimalusi: lakkimine, lamineerimine, termotrükk, stantsimine, nurkade ümardamine jne. Pakume ka kujundus- ja paigaldusteenust. Valmistame: kleebiseid, visiitkaarte, kõikvõimalikke reklaamtrükiseid, ümbrikke, blankette, reklaamsilte ja -bännereid ning plakateid, kaelakaarte/töötõendeid, lihtsamaid meeneid ja reklaamkingitusi, rinnamärke, väikepakendeid. Trükime erinevates tehnoloogiates ka tekstiilidele ja muudele materjalidele k.a erinevad plastikud, kapa, puit ja metall. Müüme tuntud ekspositsioonisüsteemide tootja Mark Bric'i tooteid. Lisaks pakume: professionaalset kujundusteenust, suuremate kleebiste paigaldamisteenust ja nõustamist.

Ettevõtte kodulehthttp://www.trykikeskus.ee