620
Lasteaiaõpetaja
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll
Lasteaiaõpetaja
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima kvalifikatsiooninõuetele vastavaid, positiivse ellusuhtumisega rõõmsameelseid ja tegusaid õpetajaid, kes väärtustavad oma töös lapsest lähtumist, loovust, arengut ja koostööd. Kasuks tuleb eelnev lastega töötamise kogemus.

Tööülesannete kirjeldus

Rühma meeskonna juhtimine, rühma töö korraldamine, õppetegevuste planeerimine ja läbiviimine, laste arengu jälgimine, rühma dokumentatsiooni täitmine, suhtlemine lapsevanematega, arenguvestluste läbiviimine, koostöö tegemine kolleegidega, asutuse arendustegevuses osalemine. 

Omalt poolt pakume

Täistööaega, toetavat töökeskkonda, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd, arengu-ja koolitusvõimalusi, puhkust suvel (42 päeva), brutopalka 2003 eurot kuus.
BrutokuupalkBruto kuus  € 1803 - 2003

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Kraavi 10

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Õpetamine meeskonnatöö Suhtlemisoskus Algatusvõimelisus planeerimine nõustamine õppimisvõime Pingetaluvus Arvuti kasutamine Loovus Paindlikkus

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Ulvi Moosel
53037093
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll asub Nõmme linnaosas Männiku asumis kahes kõrvutiasetsevas majas aadressidega Kraavi 10 ja Pihlaka 10. Lasteaias on 11 rühma: 2 tasandusrühma, 2 sõimerühm, 1 sobitusrühm, 5 aiarühma ja 1 liitrühm. Lasteaia eripäraks on kujunenud tervisliku ja keskkonnateadliku elu- ja mõtteviisi kujundamine läbi igapäevategevuste. Võtmetegevusteks on õuesõpe ja läbi mängu õpetamine. Lasteaed on liitunud Tervist Edendavate Lasteaedade võrgustikuga.

Ettevõtte kodulehthttp://kraavikroll.haridus.ee/

Sarnased töökuulutused:

Lasteaiaõpetaja
Tallinna Allika Lasteaed
Tallinn
€ 1920
Tähtaeg: 23.06.2024
Lasteaiaõpetaja
Tallinna Lasteaed Südameke
Tallinn
€ 1820
Tähtaeg: 05.07.2024
Lasteaia õpetaja
Tallinna Lauliku Lasteaed
Tallinn
€ 1820
Tähtaeg: 24.06.2024