53
Aktors OÜ
FRONT-END ARENDAJA (REACT.JS)
Aktors OÜ
Aktors OÜ

Aktors OÜ

Tööülesanded

  • Front-End komponentide arendus (ReactJS)
  • Tehnilise lahenduse väljatöötamine ja realiseerimine koostöös teiste arendajate ja kliendiga

Nõudmised kandidaadile

  • Peamiste front-end veebitehnoloogiate tundmine (JavaScript, HTML5, CSS3)
  • Funktsionaal ja objektorienteeritud programmeerimise põhimõtetest arusaamine
  • Eesti ja inglise keele oskus
  • Hea analüüsi- ja õppimisvõime
  • Kohusetundlikkus

Kasuks tuleb

  • Agiilsete arendusmetoodikate tundmine
  • JavaScript'i teekide ja raamistike kasutuskogemus (Next.js, Storybook ja AngularJS)
  • Java teekide ja tehnoloogiate tundmine (Java, Spring, Maven, Git)
  • IT alane kõrgharidus või selle omandamine
  • Võõrkeelte oskus

Omalt poolt pakume

  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
  • Professionaalseid kolleege
  • Võimalust osaleda huvitavates, kaasaegsetes ja mitmekesistes projektides nii Eestis kui ka välismaal
  • Häid koolitusvõimalusi ja erinevaid arenemisvõimalusi
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Lisahüved: kokkuleppel

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Hallivanamehe 4

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 react.js AngularJS Vue.js Javascript

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Kedi Välba
+372 58545886
Meie põhitegevusalaks on tarkvaraarendus. Pakume infosüsteemide ning ka muude spetsiifiliste tarkvaralahenduste väljatöötamist analüüsist kuni süsteemi juurutamiseni. Aktorsi kolm peamist suunda on e-riigi, finants ja kaitsetööstuse valdkonna lahenduste loomine.

Ettevõtte kodulehthttps://www.aktors.ee