55
Eesti Kunstiakadeemia
IT-osakonna juhataja

Eesti Kunstiakadeemia otsib oma meeskonda nutikat ja sõbralikku IT-osakonna juhatajat

Peamised tööülesanded on:

  • IT-osakonna töö ja meeskonna juhtimine;
  • IT digiarendusstrateegia ning tegevusplaanide väljatöötamine ja elluviimine;
    arendusprojektide juhtimine;
  • IT-taristu toimivuse ja turvalisuse tagamine;
  • IT infrastruktuuri arendamine (sh riigihangeteks vajaliku dokumentatsiooni koostamine);
  • IT-juhendite ja kasutajate koolitamise korraldamine;
    digiteenuste tagamine koostöös majasiseste IT-spetsialistide ja väliste teenuspakkujatega;
  • IT-alaste andmete kogumine ja analüüsimine;
  • EKA ruumides ja territooriumil toimuvate EKA siseste ürituste (seminarid, esitlused, näitused) salvestamine, ülekannete ja tehnilise toe osutamine või selle korraldamine.

Ootused kandidaadile:

  • IT-alane haridus (võib olla omandamisel);
  • vähemalt 3-aastane töökogemus IT valdkonnas;
  • vähemalt 2-aastane IT sektoris osakonna (meeskonna) juhina töötamise kogemus;
  • soovitatavalt teadmised riigihangete korrast;
  • head teadmised arvutite, serverite jt IT toodete hingeelust;
  • initsiatiivikus, kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus;
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus;
  • hea suhtlemis-, meeskonnatöö- ja ajaplaneerimisoskus.

Meie pakume:

  • eneseteostust, huvitavat ja mitmekesist tööd jõudsalt arenevas Eesti suurimas elukestva kunsti-, disaini- ja arhitektuuriõppe keskkonnas;
  • inspireerivat ja tänapäevast töökeskkonda ning toetavat meeskonda akadeemia uues hoones Kalamajas (majas kohvik);
  • paindlikku tööaega;
  • võimalust külastada EKA loenguid ja kursusi;
  • rahvusvahelisi koolitus ja enesetäiendamisvõimalusi;
  • 35 kalendripäeva põhipuhkust.

Kandideerimiseks saatke oma CV ja lühike motivatsioonikiri koos palgasooviga läbi CV-online’i või aadressile personal@artun.ee hiljemalt 4. aprilliks 2022.

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Põhja pst 7

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Paindlik tööaeg

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Marika Kopõlova
56455609

Ettevõtte kodulehthttp://www.artun.ee