DIGIMATUSETALITAJA – KANDIDEERI JA VÕID VÕITA EESTI KESKMISE KUUPALGA 899 € NETO
DIGIMATUSETALITAJA – KANDIDEERI JA VÕID VÕITA EESTI KESKMISE KUUPALGA 899 € NETO
YUfunidic Co.
DIGIMATUSETALITAJA – KANDIDEERI JA VÕID VÕITA EESTI KESKMISE KUUPALGA 899 € NETO

DIGIMATUSETALITAJA – KANDIDEERI JA VÕID VÕITA EESTI KESKMISE KUUPALGA 899 € NETOYUfunidic Co.

DIGIMATUSETALITAJA – KANDIDEERI JA VÕID VÕITA EESTI KESKMISE KUUPALGA 899 € NETO

Inimesed võivad ju surra aga andmed mitte. Kogudes kokku ja toimetades seda tohutud digitaalset pärandust, mis inimesest alles jääb, ei ole lihtne ülesanne. Digitaalne matusetalitaja töötab koos lähedastega, et koostada lahkunust identiteet mis peaks edasi elama.

Lisainformatsioon

Rada, mida me igapäevaelus elame, ei avalda online´is selle inimese palet, kes ta tegelikult on või mida ta päriselt soovib, et temast mäletatakse. See piinlik selfi, mis sa tegid või nipsakad kommentaarid tšätis elavad igavesti. Nagu öeldakse, võtab 20 aastat aega, et luua reputatsiooni ja ainult üks hetk, et see kaotada.

Pakume tööd digimatusetalitajale

Digitaalne matusetalitaja lõikab välja eelnimetatud mittesoovitud momendid lahkunu online-pärandist. Digitaalne matusetalitaja töötab läbi kogu andmebaasi, sealhulgas kodulehe, tšätid, e-postid, sõnumid ja sotsmeedia postitused eesmärgiga luua auväärne ja asjakohane portree lahkunud inimesest, et pilt temast elaks edasi.

Digitaalse matusetalitaja eesmärk ei ole mitte kustutada ära kogu tõendusmaterjali inimese piinlikest hetkedest, vaid pigem anda inimlik kontekst tema elule läbi maha jäänud andmete. Matusetalitaja peab olema suuteline tekitama empaatiat, kaastunnet ja tähelepanu.

Kasuks tulevad oskused:

Tundlikkus, head intervjueerimisoskused, empaatia, kaastunne.

Tööaeg: Projektipõhine

Kandideerimine avalik kuni 12. märts 2022

TÄHELEPANU! Kandideerimiseks täida kiirkandideerimise väljad allpool. Lisainfo lahtrisse kirjuta, miks just Sina sellesse ametisse sobiksid, millised Sinu huvid ja kogemused tulevikuametit toetavad ning miks peaksid just Sina võitma tulevikuameti esimese kuupalga, milleks on Eesti keskmine kuupalk 899 eurot (neto).

Kokku osaleb kampaanias 6 tuleviku-töökohta. Loosimine toimub 12. märtsil 2017, hääled loetakse kokku 11. märtsil 2017 kell 21.00. Ühekordne kuupalk loositakse välja nende kandideerijate vahel, kes on oma CV saatnud läbi kiirkandideerimise sellele tuleviku-ametile, mis saab CV-Online Estonia Facebooki-sõprade lemmikuks (saanud kokku kõige rohkem laikimisi ja jagamisi Facebookis). Kui kaks ametikohta saavad võrdselt hääli, valib võitja-tööpakkumise välja CV-Online Estonia tiim. * Võitjale makstakse raha välja 7. aprilliks 2017. CV-Online maksab töötasult kõik maksud.

Sarnased töökuulutused:

IT Tootejuht
Holm Bank AS
Tallinn

Tähtaeg: 30.10.2021
DATA SCIENTIST
Creditstar Group AS
Tallinn

Tähtaeg: 01.11.2021
QA SPECIALIST
Derivco Estonia OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 30.10.2021