76
PRÜGI-DISAINER – KANDIDEERI JA VÕID VÕITA EESTI KESKMISE KUUPALGA 899 € NETO
PRÜGI-DISAINER – KANDIDEERI JA VÕID VÕITA EESTI KESKMISE KUUPALGA 899 € NETO
YUcardes Co.
PRÜGI-DISAINER – KANDIDEERI JA VÕID VÕITA EESTI KESKMISE KUUPALGA 899 € NETO

PRÜGI-DISAINER – KANDIDEERI JA VÕID VÕITA EESTI KESKMISE KUUPALGA 899 € NETOYUcardes Co.

PRÜGI-DISAINER – KANDIDEERI JA VÕID VÕITA EESTI KESKMISE KUUPALGA 899 € NETO

Väärtustav taaskasutus vähendab tööstuse keskkonnamõju ning parandab inimkonna elutingimusi.  Kasutame tootmises peamise materjalina prügi, et luua uusi kõrgekvaliteediga tooteid, rakendades minimaalset raiskamist. Prügimaterjal on looduslikul teel eeltöödeldud (vesiniisutatud) ning kasutuskõlblik nii rõivaste, esemete ning aksessuaaride tootmiseks.

Lisainformatsioon

Ettevõte YUcardes Co pakub karjäärivõimalust prügi-disainerile. Oleme spetsialiseerunud rõivaste, esemete ning aksessuaaride tootmisele. Meie klientideks on erinevad online-müügi kauplused üle Euroopa. Tooted on unikaalsed ning valmistatud robot mehaanika käsiliikumisel. Kontrollitud EGH poolt.

Pakume tööd PRÜGI-DISAINERILE

Peamised tööülesanded:

  • Materjalide tausta tundmine
  • Robot mehaanika käsiliikumise andurite seadistamine
  • Tööstusliku disaini tundmine

Oskused: Prügimaterjali eraldustehnika, 3D printimise kolmikharu püstitus, kreatiivsete neuroharjutuste regulaarne kordamine.

Haridus: MA (Kunstide magister)

Pakume tipptehnoloogilist töökeskkonda, loomingulist seltskonda, erilahendustega robot-monitooring süsteemi, tasuta taaskasutatud einet ning muusika-teraapia tuba neuroharjutuste läbiviimiseks.

Tööaeg: tsüklitena

Kandideerimine avalik kuni 12. märts 2022

TÄHELEPANU! Kandideerimiseks täida kiirkandideerimise väljad allpool. Lisainfo lahtrisse kirjuta, miks just Sina sellesse ametisse sobiksid, millised Sinu huvid ja kogemused tulevikuametit toetavad ning miks peaksid just Sina võitma tulevikuameti esimese kuupalga, milleks on Eesti keskmine kuupalk 899 eurot (neto).

Kokku osaleb kampaanias 6 tuleviku-töökohta. Loosimine toimub 12. märtsil 2017, hääled loetakse kokku 11. märtsil 2017 kell 21.00. Ühekordne kuupalk loositakse välja nende kandideerijate vahel, kes on oma CV saatnud läbi kiirkandideerimise sellele tuleviku-ametile, mis saab CV-Online Estonia Facebooki-sõprade lemmikuks (saanud kokku kõige rohkem laikimisi ja jagamisi Facebookis). Kui kaks ametikohta saavad võrdselt hääli, valib võitja-tööpakkumise välja CV-Online Estonia tiim. * Võitjale makstakse raha välja 7. aprilliks 2017. CV-Online maksab töötasult kõik maksud.