46
Karl Bilder OÜ
LAOTÖÖLINE TARTU ÜKSUSES

Tööülesanded

  • kauba vastuvõtt ja kontrollimine
  • lao pinna efektiivne kasutamine (kauba paigutus, korrashoid)
  • värvide toonimine ja kauba komplekteerimine
  • lao-ja kaubaga seotud dokumentide korrashoid
  • vajadusel kauba vedu klientidele
  • inventuuri läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

  • täpsus ja korrektsus
  • valmidust füüsiliseks tööks
  • B-kategooria juhiloa olemasolu
  • tõstuki juhtimise kogemus ja/või tõstukijuhi load
  • arvuti kasutamise oskus vähemalt tavakasutaja tasemel

Omalt poolt pakume

  • rutiinivaba ja mitmekülgset tööd kaasaegses ettevõttes
  • väljaõpet oma ala asjatundjatelt
  • toetavat ja sõbralikku meeskonda
  • spordikompensatsiooni, lisapuhkust, ühisüritusi ja erinevaid oma töötaja soodustusi
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tartu, Tartumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg

Keeled

  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Elly Eilart
5057460

Karl Bilder OÜ on ehitus- ja viimistlusmaterjalide ning –seadmete müügile spetsialiseerunud ettevõte. Meie klientideks on ehitus- ja viimistlusettevõtted mööblitootjad, arhitektid, samuti sisekujundajad ning teised piirkonna kauplused ja eratarbijad. Toetudes oma teadmistele ja rohkem, kui 20. aasta jooksul omandatud kogemustele aitame lahendada kõik klientide sise- ja välisviimistlus ning ehitusalased küsimused. Eestis teenindame oma kliente neljas kaupluses, mis asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Meie meeskonnas on täna üle 60 töötaja, kes panustavad müügiedendamisse ja heasse teenindusse.

Ettevõtte kodulehthttp://www.varvikeskus.ee