39
Saku Vallavalitsus
Ootame Saku Gümnaasiumi koolipere liikmeks 1.-4. klasside eripedagoogi-HEV koordinaatorit

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- oodatavale rollile vastav erialane haridus ja kvalifikatsioon;
- omane süsteemsus ja lahenduskesksus;
- oskus iseseisvalt töötada ja samas ka koostöisus;
- positiivne ellusuhtumine;
- kohusetundlikkust ja hea suhtlemisoskus.

Tööülesannete kirjeldus

Peamised tööülesanded:
- õpilaste hariduslike erivajaduste hindamine, dokumenteerimine;
- kooliastme HEV-dokumentatsiooni korrashoidmine;
- individuaaltunnid tõhustatud toe otsusega õpilastele;
- õpetajate ja lastevanemate nõustamine hariduslike erivajaduste ja individuaalse
lähenemise, toetamise küsimustes;
- meeskonna- ja võrgustikutöö last arvestavate lähenemiste ja võimaluste leidmiseks.

Omalt poolt pakume

Saku Gümnaasiumis ootab Sind:
- toetav tugispetsialistide meeskond;
- sõbralik ja pühendunud koolipere;
- mentori tugi sisseelamise toetamisel;
- koolitused ja enesetäiendamise võimalused;
- huvitav ja vaheldusrikas töö;
- sportimisvõimalused ja spordikompensatsioon.

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Saku, Harjumaa, Eesti
    Tallinna mnt.10, Saku

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Suhtlemisoskus Õpetamine Kohusetundlikkus

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Kaie Toomet
53426222

Saku Gümnaasium on Saku valla suurim kool. Õppetöö tomub kolmes majas. Õpilaste arv on 2021/22. õppeaastal 1485.

Saku vald asub Harju maakonna lõunaosas, jäädes Tallinna lõunapiiri ja Rapla maakonna põhjapiiri vahele.Käesoleval ajal elab Saku vallas üle 10000 elaniku. Valla territooriumil asub 2 alevikku: Saku ja Kiisa ning 20 küla: Männiku, Tammejärve, Tammemäe, Kirdalu, Lokuti, Saustinõmme, Sookaera-Metsanurga, Kurtna, Tagadi, Roobuka, Tõdva, Kajamaa, Kasemetsa, Metsanurme, Üksnurme, Rahula, Saue, Jälgimäe, Tänassilma ja Juuliku.

Ettevõtte kodulehthttp://saku.edu.ee