56
Eesti Kunstiakadeemia
Finants- ja projektide koordinaator

Eesti Kunstiakadeemia disainiteaduskonna kujunduskunsti õppekava meeskonnaga on oodatud liituma initsiatiivikas ning tegus finants- ja projektide koordinaator.

Tööülesanded jagunevad:

  • Finantskoordineerimine, lepingute ja tasukorralduste tegemine, sh õppekava eelarve koostamine, jälgimine ja aruandlus; käsundus- ja töövõtulepingute koostamine ning haldamine; õppetööga seotud tasukorralduste tegemine.
  • Projektide koordineerimine, sh erinevate projektide taotluste koostamine ja koordineerimine; projektide eelarve jälgimine, ajakava ja aruandluse koostamine, projektipartnritega suhtlemine.
  • Kommunikatsiooniga seotud ülesanded, sh suhtlemine EKA erinevate osakondadega; kodulehe, sotsiaalmeedia kanalite haldamine ja muu meediasuhtlus.
  • Õppekava töö korraldamine, sh erinevate koosolekute ja kohtumiste korraldamine; protokollide ja kirjade koostamine ning registreerimine dokumendihaldusprogrammis WebDesktop; dokumentide arhiveerimine ja üleandmine arhiivi.

Ootused kandidaadile:

  • erialane haridus ja/või vähemalt 2-aastane töökogemus analoogsetel ametikohtadel;
  • raamatupidamisalaste põhitõdede tundmine;
  • väga hea eesti ja hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • huvi kunsti-, disaini-, arhitektuurivaldkonna vastu;
  • väga hea suhtlemis-, väljendus- ja koostööoskus;
  • korrektsus, täpsus, positiivne meelelaad.

Meie pakume:

  • huvitavat ja mitmekesist tööd jõudsalt arenevas Eesti suurimas elukestva kunsti-, disaini- ja arhitektuuriõppe keskkonnas;
  • inspireerivat ja tänapäevast töökeskkonda akadeemia uues hoones Kalamajas;
  • põnevaid ühisüritusi;
  • 35 kalendripäeva põhipuhkust;
  • võimalust külastada EKA loenguid ja kursusi.

Kandideerimiseks palun saatke CV ja lühike motivatsioonikiri läbi CV-online’i või aadressile personal@artun.ee hiljemalt 28. juuniks 2021.

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Põhja pst 7

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Paindlik tööaeg

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Marika Kopõlova

Ettevõtte kodulehthttp://www.artun.ee