110
Kiili Vallavalitsus
SOTSIAALNÕUNIK (lapsehoolduspuhkusel oleva ametniku asendaja)

Tööülesanded

  • sotsiaalteenuste ja -toetuste küsimustes kodanike nõustamine ja abivajaduse hindamine
  • puuetega laste perekondade nõustamine, juhtumiplaanide koostamine, tugiteenuste korraldamine
  • puuetega inimeste ja eakate nõustamine, hooldusvajaduse hindamine
  • sotsiaalteenuste korraldamine
  • täiskasvanute eestkoste ning valla kui eestkosteasutuse töö korraldamine
  • valla esindamine ametiasutustes ja kohtus
  • andmete sisestamine sotsiaalteenuste ja -toetuste andmeregistrisse (STAR)
  • avaldustele ja kirjadele vastamine, statistiliste aruannete koostamine

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus suhtlustasandil
  • väga hea suhtlemisoskus
  • väga hea pingetaluvus
  • autojuhilubade olemasolu
  • väga hea arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb

  • eelnev erialane töökogemus
  • inglise keele oskus

Omalt poolt pakume

  • eneseteostamise võimalust ja täiendkoolitusi
  • meeldivat töökeskkonda
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • avalikus teenistuses ettenähtud soodustusi
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.

Kandideerimisavaldus, CV ja haridust tõendava dokumendi koopia palume saata Kiili Vallavalitsuse e-posti aadressile info@kiilivald.ee hiljemalt 30.06.2021.

Võimalik kandideerida ka läbi CV.ee keskkonna.

BrutokuupalkBruto kuusAlates  € 1600

Asukoht

    Harjumaa, Eesti
    Kiili vald, Kiili alev, Nabala tee 2a

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Urve Valdna
6790 260

Ettevõtte kodulehthttp://www.kiilivald.ee