25
Saku Vallavalitsus
KLASSIÕPETAJA (SAKU GÜMNAASIUMI )

Tööülesanded

Klassiõpetaja õpetab põhiaineid 1.-6. klassini.

Nõudmised kandidaadile

  • Õpetajale vastavat kvalifikatsiooni või selle omandamist.
  • Rõõmsat ja positiivset ellusuhtumist.
  • Innovaatilisust ja positiivset ellusuhtumist.
  • Head suhtlemisoskust ja ja soovi töötada õpilastega.

Omalt poolt pakume

  • Meeldivat ja tänapäevast töökeskkonda.
  • võimalust puhata suvel;
  • Soodsat ja maitsvat lõunat kooli toitlustajalt.
  • Täienduskoolitusi majas ja väljaspool
  • haigushüvitist haigestumise esimesest päevast alates.
  • Toetame haridust omandavaid õpetajaid.
  • Sportimisvõimalusi ja kompensatsiooni.
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Saku, Harjumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Miia Siidra
6718000

Saku Gümnaasium on Saku valla suurim kool. Õppetöö toimub kolmes majas ja õpilasi on 2021/2022. õppeaastal 1500. Saku vald asub Harju maakonna lõunaosas, jäädes Tallinna lõunapiiri ja Rapla maakonna põhjapiiri vahele. Käesoleval ajal elab Saku vallas üle 10500 elaniku.

Ettevõtte kodulehthttps://saku.edu.ee