39
GIID
Tez Tour OÜ
GIID
Tez Tour OÜ

Tööülesanded

  • ekskursioonide läbiviimine eesti keeles
  • reisijate vastuvõtt lennujaamas
  • infotundide läbiviimine (eesti ja vene keeles)

Nõudmised kandidaadile

  • väga hea eesti keel
  • hea vene keel
  • hea suhtlemisoskus
  • B kategooria juhiluba

Omalt poolt pakume

  • Väljaõpe kohapeal
  • Töötasu fikseeritud + boonused
  • Katame lennu-, elukoha-, toitlustus- ning koolituskulud.

Lisainformatsioon

  • Tule TEZ Touri giidiks! Kui Sinu jaoks on klaas pigem pooltäis, kui pooltühi; kui oskad igale probleemile lahenduse leida ning valdad pealekauba ka keeli (eesti, vene, inglise), siis see ametikoht on täpselt sinu jaoks!
  • Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Bulgaaria

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Tähtajaline

Oskused

 Algatusvõimelisus Suhtlemisoskus Meeskonnatöö Pingetaluvus

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Inna Brozdina
TEZ Tour on Ida-Euroopa suurim reisikorraldaja ja Rahvusvahelise lennundusorganisatsiooni ehk IATA liige. TEZ Tour kasvab kiiresti ning vajab lisajõudu. Tule ka Sina meie meeskonda!

Ettevõtte kodulehthttp://www.teztour.ee